SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Trabzonspor Teknik Direktörü Ünal Karaman: ‘Çok üzgünüm…’

Trabzonspor Teknik Direktörü Ünal Karaman, deplasmanda 5-0 kaybedilen Evkur Yeni Malatyaspor maçının ardından "Futbolun, sporun içerisinde her şey var ama bizim tarzımızdaki takımların kolay kolay hazmedebileceği bir sonuç değil, onun için çok üzgünüm" dedi.

Güncellenme: 23:47, 09/11/2018
Trabzonspor Teknik Direktörü Ünal Karaman: ‘Çok üzgünüm…’

Trabzonspor Teknik Direktörü Ünal Karaman, Spor Toto Süper Lig’de Evkur Yeni Malatyaspor karşısında deplasmanda aldıkları 5-0 yenilgiden dolayı çok üzgün olduğunu söyledi. Karaman, maçın ardından düzenlenen basın toplantısında, ilk yarıyı 2-0 geride kapattıklarını ancak futbolcularının ümit veren bir oyun ortaya koyduğunu ifade etti.

İkinci yarıya maçı çevirebilme umuduyla çıktıklarını belirten Karaman, “İkinci yarının hemen başında yediğimiz iki gol, bizi oyun olarak da moral olarak da geriye itti. Tabii ki kabul edilebilecek bir skor değil, çok ağır bir skor. Evet futbolun, sporun içerisinde her şey var ama bizim tarzımızdaki takımların kolay kolay hazmedebileceği bir sonuç değil, onun için çok üzgünüm. Camiamız adına, gönül verenler adına çok üzgünüm. Özrümüzü kabul etsinler.” şeklinde konuştu. İLGİLİ HABER Evkur Yeni Malatyaspor Teknik Direktörü Erol Bulut`tan Fenerbahçe sorusuna yanıt! Evkur Yeni Malatyaspor Teknik Direktörü Erol Bulut`tan Fenerbahçe sorusuna yanıt!