SÖZCÜ PLUS GİRİŞ
Fenerbahçeli futbolculardan Koray Şener kararı! Maçtan sonra…

Fenerbahçeli futbolculardan Koray Şener kararı! Maçtan sonra…

Bu akşam sahasında Anderlecht ile karşılaşacak olan Fenerbahçe'de futbolcuların, Galatasaray derbisinde hayatını kaybeden Koray Şener'in kombinesinin olduğu tribüne gideceği öğrenildi.

UEFA Avrupa Ligi’nde bu akşam Anderlecht ile karşılaşacak olan Fenerbahçe’de, Galatasaray derbisinde hayatını kaybeden taraftar Koray Şener için büyük bir anma planlanıyor.

Sarı lacivertli taraftarların tribüne siyah giyinerek gitme kararının yanı sıra maçta Koray Şener adına bir koreografi yapılacağı öğrenildi.

BeIN Sports’un Fenerbahçe muhabirinin verdiği bilgilere göre; Anderlecht karşılaşmasının ardından Koray Şener için yapılan tişörtü giyecek olan sarı lacivertli futbolcular Şener’in kombinesinin olduğu koltuğa gidecek.

Öte yandan Fenerbahçe’nin Anderlecht karşılaşmasında sahaya şu ilk 11’le çıkması bekleniyor;

08 Kasım 2018 Fenerbahçe dev proje için kolları sıvadı! Ücretsiz ve ilk kez olacak... Fenerbahçe, dünya çapında ses getirecek bir sosyal sorumluluk projesine imza atmaya hazırlanıyor. Sarı- Lacivertliler, formadaki kol reklamını, Birleşmiş Milletler Kadın Hakları bölümünün, kadın-erkek eşitliğini sağlamak için başlattığı ‘HeForShe' kampanyasına ayırdığı iddia edildi. İlgili Haberi Oku