SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Erwin Koeman’dan flaş Yassine Benzia açıklaması!

Erwin Koeman, Yassine Benzia'nın idari bir kararla kadro dışı kalması üzerine kendisine yöneltilen soruya "Bugün için alınmış bir karar. Pazar bizimle birlikte olabilecek. Kararı veren yönetim değil, Benzia kararını ben verdim" yanıtını verdi.

Güncellenme: 19:10, 08/11/2018
Erwin Koeman’dan flaş Yassine Benzia açıklaması!

Fenerbahçe’nin Anderlecht’i konuk ettiği karşılaşmadan önce teknik sorumlu Erwin Koeman müsabaka öncesi çarpıcı açıklamalarda bulundu. Koeman oyunu, “Kazanmak zorunda olduğumuzu biliyoruz. Bu durum iki takım için de geçerli. Gollere ihtiyacımız var. Bu rakibe alan vereceğimiz anlamına da gelmiyor. Disiplinli olmamız gerekiyor” sözleriyle yorumladı

Yassine Benzia’nın idari bir kararla kadro dışı kalması ve genç oyuncuları kulübede yer alması konusunda kendisine yöneltilen soruya ise “Durum bu. Başka oyunculara şans veriyorum. Kendilerini gösterebilirler. Bugün için alınmış bir karar. Pazar bizimle birlikte olabilecek. Kararı veren yönetim değil, Benzia kararını ben verdim” yanıtını verdi. İLGİLİ HABER CANLI | Fenerbahçe Anderlecht (18:50) CANLI | Fenerbahçe Anderlecht (18:50)

Yayınlanma Tarihi:18:32,