SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Mehmet Demirkol’dan flaş Eren Derdiyok açıklaması! ‘İpler koptu!

Yorumcu Mehmet Demirkol, BeIN Manşet programında, Şampiyonlar liginde oynanacak Schalke maçına sakatlığı sebebiyle götürülmeyen Eren Derdiyok'la Galatasaray arasındaki bağların koptuğunu ileri sürdü.

Güncellenme: 17:06, 06/11/2018
Mehmet Demirkol’dan flaş Eren Derdiyok açıklaması! ‘İpler koptu!

Mehmet Demirkol, BeIN Sports’ta yayınlanan BeIN Manşet programında Galatasaray’da tartışılan isim Eren Derdiyok’la ilgili önemli açıklamalarda bulundu. Demirkol son günlerde Eren Derdiyok ile Galatasaray arasındaki sorun ile ilgili ‘Eren Derdiyok ile ipler koptu’ açıklamasını yaptı.

İşte Demirkol’un açıklamaları…

“Eren Derdiyok ile Galatasaray arasında ipler koptu. Fatih Hoca da söyledi. Sağlık Kurulu sorun yok derken, Eren ise ağrım var diyor. Terim, yani sana değil, doktorlara güveniyorum diyor. Bir oyuncu ile sözleşme yaparken, onun özelliklerini iyi araştırıp, ona göre sözleşme yapman gerek. Daha sonra adam ben ayrılmak istemiyorum. Tarık Çamdal konusu böyle. Galatasaray'a geldiği gün, bu adam Galatasaray'ın oyuncusu değil demiştim. Başka yerli oyuncu mu yok? Hiçbir olumlu rapor görmedim. Oyuncunun da sorumlulukları olması lazım. Kontratı yaptım, bundan sonra yatıyorum dememeli. Böyle bir şey olur mu? İnsan kendine yedirir mi bunu?”

İLGİLİ HABER Onyekuru`ya Almanya`da nafaka şoku Onyekuru`ya Almanya`da nafaka şoku

Yayınlanma Tarihi:13:42,