SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Olaylı Galatasaray Fenerbahçe derbisinden sonra Hasan Şaş sessizliğini bozdu

Galatasaray ile Fenerbahçe arasında oynanan olaylı derbinin ardından hakkında yapılan eleştiriler sonrası Hasan Şaş sessizliğini bozdu. Hasan Şaş, eleştirilere Instagram hesabından yaptığı bir paylaşımla yanıt verdi.

Güncellenme: 00:12, 04/11/2018
Olaylı Galatasaray Fenerbahçe derbisinden sonra Hasan Şaş sessizliğini bozdu

Spor Toto Süper Lig’in 11. haftasında oynanan Galatasaray-Fenerbahçe derbisinin son düdüğü ile birlikte saha içi karışmış, futbolcular arasında olaylar çıkmıştı. Olaylara karışan isimlerden biri olan Hasan Şaş, hakkında yapılan eleştirilere ilk kez yanıt verdi. Hasan Şaş, Istagram hesabından yaptığı paylaşımda Ahmet Arif’in ‘Anadolu’ şiirinden bir bölüm yayınladı.

İLGİLİ HABER Galatasaray`dan derbi sonrası çok sert hakem açıklaması! Galatasaray`dan derbi sonrası çok sert hakem açıklaması!

Hasan Şaş’ın yaptığı paylaşımda kendi fotoğrafını kullanarak şiirin “Hükümdarlar, saldırganlar, haydutlar, haraç salmışlar üstüme. Ne İskender takmışım, ne şah ne sultan” bölümüne yer verdi.

İLGİLİ HABER SON DAKİKA Fenerbahçe`den Galatasaray`ın açıklamasına jet yanıt! SON DAKİKA Fenerbahçe`den Galatasaray`ın açıklamasına jet yanıt!

İşte Hasan Şaş’ın Instagram hesabından yaptığı paylaşım: