SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Fenerbahçeli Koray Şener son yolculuğuna uğurlandı

Galatasaray-Fenerbahçe derbisinde geçirdiği kalp krizi nedeniyle vefat eden üniversite öğrencisi Koray Şener için Ülker Stadı'nda tören düzenlendi. Şener’in cenazesi Kocaeli'de ikindi vakti kılınacak namazının ardından Yarımca Mezarlığı’na defnedilecek.

Güncellenme: 19:38, 04/11/2018

Türk Telekom Stadyumu’nda oynanan Galatasaray-Fenerbahçe derbisinde kalp krizi geçirerek hayatını kaybeden üniversite öğrencisi Koray Şener’in cenazesi sabah erken saatlerde Üsküdar Karacaahmet’te bulunan gasilhaneden alındı. Cenazeyi almaya Şener’in ailesi, okul arkadaşları, taraftarlar ve Fenerbahçe Spor Kulübü Başkanı Ali Koç geldi. Koç, ailenin yanından bir an olsun ayrılmadı. Fenerbahçeli taraftarlar, cenaze töreni için Ülker Stadı’nda toplandı.

20 yaşındaki üniversite öğrenicisi Koray Şener için saat 11.00’de Ülker Stadı’nda tören düzenlendi. Oldukça duygusal anların yaşandığı törenin ardından Koray’ın naaşı Kocaeli Körfez ilçesinde Mimar Sinan Camii’nde ikindi namazına müteakip kılınacak cenaze namazının ardından toprağa verilecek.

Törende tribünleri dolduran taraftarlar ve Koray Şener’in ailesi genç taraftarın görüntülerini dev ekranda izlerken gözyaşlarını tutamadı.

Fenerbahçe Başkanı Ali Koç:  “Fenerbahçe’ye adanmış kısacık hayatının son gününde zamansızca aramızdan ayrılışı bizleri kahretti. Sevgili Koray, artık her maça seni anarak çıkacağız. Okul açıktaki koltuğuna senin adını yazıp hep boş bırakacağız ve senin adını yaşatacağız.”

Mehmet Topal’ın Koray Şener’e vedası: “Kelimeler yetersiz. Koray’ın artık bizimle olmamaması, onu unutacağımız anlamına gelmiyor. Bundan sonra Koray’ın annesi annemiz, Koray’ın babası babamız olacak”

“Sana gelemezsem öldüğüm gündür”

Kocaeli Üniversitesi öğrencisi ve ÜNİFEB üyesi Koray Şener’in derbi öncesinde yaşadığı kalp krizine yenik düşmesi futbol camiasını derin yasa boğdu. Sevenleri, yakınları ve Fenerbahçeli taraftarlar Koray Şener’in de içinde bulunduğu hatıraları paylaşmaya başladı. Kocaeli Üniversitesi öğrencilerinin 2017 yılında kahvaltı buluşmasında birlikte söyledikleri tezahüratlardan birisinde, “Sana gelemezsem öldüğüm gündür” sözleri de bulunurken, burada Koray Şener’in de yer alması ve tezahüratlar eşlik etmesi üzüntüyü bir kat daha derinleştirdi.

Derbi öncesi yaşamını yitiren Fenerbahçe taraftarı Koray Şener’in kombinesinin olduğu koltuk siyaha boyanarak fotoğrafı koyuldu. Atatürk’e olan sevgisi ile bilinen Koray’ın fotoğraflarının yanına çok sevdiği kitapları da koyuldu.

Fenerbahçe’de futbolcular ve yönetim cenaze töreni için tam kadro stada geldi.

İLGİLİ HABER Fenerbahçeli Koray`ın ölümüne dair ilk açıklama Fenerbahçeli Koray`ın ölümüne dair ilk açıklama

İLGİLİ HABER Hayatını kaybeden Fenerbahçe taraftarı Koray Şener, ultrAslan`ın kurucusunun yeğeniymiş Hayatını kaybeden Fenerbahçe taraftarı Koray Şener, ultrAslan`ın kurucusunun yeğeniymiş

Yayınlanma Tarihi:10:35,