SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Yusuf Şimşek: Geçmişte yaşananlar Arda Turan’ın kafasında yer etmiş olabilir

Berkay ile yaşadığı kavga sonrası uzun süre Türkiye gündemini meşgul eden Arda Turan'ın yaşadıkları hakkında eski futbolcu Yusuf Şimşek'ten yorum geldi. Yusuf Şimşek, Arda Turan'ın kazanılması gerektiğini savunurken, geçmişte yaşanan olayların Arda Turan'ın kafasında yer etmiş olabileceğini söyledi.

Güncellenme: 16:16, 28/10/2018
Yusuf Şimşek: Geçmişte yaşananlar Arda Turan’ın kafasında yer etmiş olabilir

Fenerbahçe ve Beşiktaş’ın eski yıldızı Yusuf Şimşek, Arda Turan’ın Berkay ile yaşadığı kavga sonrası yaşananlar hakkında konuştu. Önce kavga ettiği ardından da hastaneye silahla gittiği olay uzun süre Türkiye gündeminden düşmeyen Arda Turan’ın kazanılması gerektiğini savunan Yusuf Şimşek, Radyospor’a çarpıcı açıklamalarda bulundu.

İLGİLİ HABER Burak Yılmaz`dan Antalyaspor maçı sonrası yaylım ateşi! Arda Turan açıklaması... Burak Yılmaz`dan Antalyaspor maçı sonrası yaylım ateşi! Arda Turan açıklaması...

Arda Turan’ın Berkay ile kavgası ve hastanede yaşananları yorumlayan Yusuf Şimşek “Geçmişte yaşananlar Arda Turan’ın kafasında yer etmiş olabilir. Çünkü Caner Erkin ve Arda Turan çok samimi arkadaşlar… Taciz olayı varsa eğer çok yanlış… Arda Turan’ı kaybetmememiz lazım, Arda Turan’ı kazanmalıyız. Yaptığı çok büyük hata fakat bu hatayla onu bitirmemeliyiz. İki taraf için de üzücü… Keşke bu olaylar yaşanmasaydı” ifadelerini kullandı.

İLGİLİ HABER Arda Turan 176 gün sonra sahada! Önce sevgi, sonra protesto Arda Turan 176 gün sonra sahada! Önce sevgi, sonra protesto

Trabzonsporı’un genç yıldızı adaşı Yusuf Yazıcı ile ilgili konuşan de Yusuf Şimşek “Yusuf Yazıcı bence Avrupa’dan teklif varsa Trabzonspor’dan gitmeli. Artık zamanı geldi. Yusuf için İspanya Ligi daha uygun… İspanya Ligi yumuşak oyunculara daha açık… İngiltere ve Fransa Ligleri gibi sert değil” dedi. Türkiye A Milli Futbol Takımı’nda Mircea Lucescu’nun geleceği hakkındaki düşüncelerini aktaran Yusuf Şimşek “Mircea Lucescu şu anda gitsin diyemem. Son maçta genç futbolcularımız çok iyi mücadele etti. Şu anda Mircea Lucescu’yla devam edilmeli fakat Aykut Kocaman gelecekse daha iyi bir tercih olur. Düşüncem değişir, gidebilir” şeklinde konuştu.

Yayınlanma Tarihi:14:52,