SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Semih Özsoy: ‘Bazı futbolcular kendine çekidüzen vermeli’

Fenerbahçe Başkan Vekili Semih Özsoy, Phillip Cocu'nun görevden alınmasının ardından açıklamalarda bulunurken 'Bazı futbolcular kendine çekidüzen vermeli' dedi.

Güncellenme: 00:34, 29/10/2018
Semih Özsoy: ‘Bazı futbolcular kendine çekidüzen vermeli’

Fenerbahçe Başkan Vekili Semih Özsoy, teknik direktör Phillip Cocu’nun görevine son verilmesinin ardından basın mensuplarına açıklamalarda bulundu.

Cocu’nun yanı sıra bazı futbolcuların da kendisine çekidüzen vermesi gerektiğine değinen Özsoy şu ifadeleri kullandı;

“Bu futbol ne bizim taraftarımıza ne camiamıza yakışır. Yönetim kurulumuzun kararıyla Cocu ile yollarımızı ayırdık. Böyle gitmeyeceği bugünkü mağlubiyetle iyice belgelenmiş oldu. Kendisiyle görüşmemizin sonunda yollarımızı ayırdık. Bununla birlikte bazı oyuncuların performansı camiamıza yakışacak durumda değil. Oyuncularımızı da kendilerine çekidüzen vermeleri konusunda uyarmakta fayda var.”

“HAKEM HATALARI KABUL EDİLEBİLİR DEĞİL”

“Bunlar bizim kendi hatalarımız. Bir nokta var ki, hiç dikkate almadığımız, kendimizi suçladığımız şeylerin dışında bir şey de hakem hatası. Kabul edilebilir gibi değildi. Maç 0-0’ken Skrtel’ın pozisyonu ve ikili mücadelelerdeki kararları değerlendirilmeli. Bunların hiçbiri bu mağlubiyetin sebebi olamaz. Biz bunun arkasına sığınacak durumda değiliz. Futbolcular da bundan nasibini almalı. Yollarımızı ayırdığımız sayın Phillip Cocu da bunda baş sorumlu olarak bedelini ödemiştir. Aldığımız karar neticesinde hocayla ilgili kararları en kısa sürede sizlere bildireceğiz.”

İLGİLİ HABER Son dakika... Fenerbahçe`de kovulan Cocu`nun tazminatı! Ali Koç daha önce açıklamıştı... Son dakika... Fenerbahçe`de kovulan Cocu`nun tazminatı! Ali Koç daha önce açıklamıştı...

Yayınlanma Tarihi:23:36,