SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Başakşehir’in yıldızı Gökhan İnler’i yıkan haber! Leicester City başkanının helikopter kazasını duyunca…

Bir dönem Leicester City'de forma giymiş olan Gökhan İnler, başkan Vichai Srivaddhanaprabha'nın yaşadığı helikopter kazası nedeniyle derin üzüntü yaşadı. Gökhan İnler, Vichai Srivaddhanaprabha'nın geçirdiği kaza haberini alır almaz telefona sarıldığını söyledi.

Güncellenme: 12:40, 28/10/2018
Başakşehir’in yıldızı Gökhan İnler’i yıkan haber! Leicester City başkanının helikopter kazasını duyunca…

İngiltere Premier Ligi’nin şampiyon ekiplerinden Leicester City Kulübü’nün sahibi Vichai Srivaddhanaprabha’nın korkunç helikopter kazası Gökhan İnler’i derinden yaraladı. King Power Stadyumu’ndan ayrılırken kulüp otoparkına düşen helikopterde bulunan Vichai Srivaddhanaprabha’nın sağlık durumu tehlikesini korurken, Gökhan İnler hem eski takım arkadaşlarını hem de Başkan Vichai Srivaddhanaprabha‘nın yakınlarını arayarak üzüntüsünü dile getirdi. Gökhan İnler, Vichai Srivaddhanaprabha’nın sağlık durumu hakkında iyi haber beklediğini de belirtti.

İLGİLİ HABER Son dakika... Leicester City`nin sahibi Vichai Srivaddhanaprabha`yı taşıyan helikopter düştü Son dakika... Leicester City`nin sahibi Vichai Srivaddhanaprabha`yı taşıyan helikopter düştü

Şampiyonluk yaşadığı kulüplerden biri olan Leicester City camiasının üzüntüsünü paylaştığını ve dualarının Başkan Vichai Srivaddhanaprabha ile birlikte olduğunu söyleyen tecrübeli futbolcu, yaptığı açıklamada “Kulübe çok emeği oldu. Hem kulübe hem şehre çok faydası dokundu. Leicester Kulübü’nü efsane yapan adam. Öyle iyi ve güler yüzlü ki anlatılamaz. Gece boyunca hiç uyumadım, sayın Vichai’nin hep güler yüzü var aklımda. İnşallah iyi haberler alırız. Leicester’a tarihi başarı kazandıran bu adamı kaybetmek onu tanıyan herkesi şüphesiz çok derin sarsar” dedi.

Gökhan İnler son olarak, “Diren MR Vichai, Leicester City daha nice şampiyonluklar bekliyor” ifadelerini kullandı.

Yayınlanma Tarihi:11:26,