SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Fenerbahçe Yüksek Divan Kurulu öncesi protesto! Foto muhabirleri salonu terk etti

Fenerbahçe Yüksek Divan Kurulu'nda basın mensuplarına ayrılan dar alan nedeniyle sıkıntı yaşandı. Foto muhabirleri bu karara tepki göstererek salonu terk etti.

Güncellenme: 12:45, 27/10/2018
Fenerbahçe Yüksek Divan Kurulu öncesi protesto! Foto muhabirleri salonu terk etti

Fenerbahçe Yüksek Divan Kurulu’nda basın mensuplarına ayrılan dar alana foto muhabirleri tepki göstererek salonu terk etti. Fenerbahçe’nin ekim ayı Yüksek Divan Kurulu toplantısı Fenerbahçe Faruk Ilgaz Tesisleri’nde gerçekleştirildi. Akreditasyonla içeriye alınan basın mensupları, kendileri için ayrılan dar alan nedeniyle kulüp yetkililerine şikayetlerini iletti. Salonda geçmiş toplantılardan farklı olarak basın mensuplarının yer aldığı bölüme şerit çekildi.

İLGİLİ HABER Yüzleşme! Türkiye`de futbol... Yüzleşme! Türkiye`de futbol...

Salonun en arkasında dar alanda çalışmaları istenen basın mensuplarının bu alandan çıkmaları yasaklandı. Foto muhabirlerinin de sadece başkanın konuşması sırasında kürsüye gidebileceği, onun dışında kesinlikle bulundukları alandan dışarı çıkmalarının yasak olduğu bildirildi.

Bunun üzerine salondaki foto muhabirleri salonu terk etme kararı aldı. Kulüp foto muhabiri dışındaki bütün foto muhabirleri, bu kararı protesto ederek salondan ayrıldı.

Yayınlanma Tarihi:12:42,