SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

SKOR DIŞ HABERLER Atletico Bucaramanga’da forma Kolombiyalı kaleci Luis Delgado, bacağına yaptırdığı dövme ile adeta tüm dünyayı ağlattı. Eşi Tatiana Garcia’yı göğüs kanseri nedeniyle kaybeden Luis Delgado, oğlunun çizdiği bir resmi dövme olarak yaptırdı. Luis Delgado, dövmesine bir de oğlundan kendisi için yazılmış duygusal bir not ekledi.

İLGİLİ HABER Cenk Tosun`dan oğlu Arden`e duygusal mektup: `En çok merak ettiğim şey...` Cenk Tosun`dan oğlu Arden`e duygusal mektup: `En çok merak ettiğim şey...`

Luis Delgado, altı yıl göğüs kanserine karşı savaşan eşini geçtiğimiz yaz kaybetti. Mathias ve Franco adında iki oğlu olan Luis Delgado, bacağına yaptırdığı dövme ile herkesi duygulandırdı. Dövmede Mathias, babası ile kendisini yan yana çizerken, hayatını kaybeden annesini de melek olarak resmetmesi yer aldı. Oldukça duygu yüklü olan bu dövmede, bir de Mathias’ın babası için yazdığı not yer aldı.

Luis Delgado ve hayatını kaybeden eşi Tatiana Garcia

Tatiana Garcia’nın hayatını kaybettiği gün Luis Delgado’nun yatağına yattığında bulduğu notta, Mathias’tan gelen “Baba, biliyorum annemi kaybetmek senin için çok zor. Ama ben her zaman yanında olacağım. Seni seviyorum. Baba benim için çok şey yapıyorsun. Ben de senin için” yazı yer aldı. Eşini kaybetmenin büyük üzüntüsünü yaşayan Luis Delgado, oğlu Mathias’ın kendisine desteğini bacağına yaptırdığı dövme ile ölümsüzleştirdi.

Luis Delgadoo kendisine duygusal mesajı yazan oğlu Mathias ile birlikte…

Luis Delgado, iki oğlu Mathias ve Franco ile…