SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Roma admin’inin Cengiz Ünder şaşkınlığı!

Roma'nın CSKA Moskova ile Şampiyonlar Ligi'nde oynadığı karşılaşmada maçın adamı seçilen Cengiz Ünder, İtalyan ekibinin sosyal medya yöneticisini şaşırttı.

Güncellenme: 19:18, 25/10/2018
Roma admin’inin Cengiz Ünder şaşkınlığı!

SKOR DIŞ HABERLER Şampiyonlar Ligi G Grubu’nda Roma’nın sahasında CSKA Moskova’yı 3-0 yendiği maçın sonunda Roma sosyal medya hesabı yöneticisi şaşırtan bir olay yaşandı. CSKA Moskova ağlarını iki kez sarsan ve Cengiz Ünder’in attığı golün asistini yapan Edin Dzeko’nun yerine Cengiz Ünder’in maçın adamı seçilmesi sonrası Roma’nın resmi Twitter hesabından duruma şaşırıldığını gösteren bir paylaşım yapıldı.

İLGİLİ HABER Şampiyonlar Ligi`nde Cengiz Ünder`in gecesi! Müthiş gol... Şampiyonlar Ligi`nde Cengiz Ünder`in gecesi! Müthiş gol...

Paylaşımda “Edin Dzeko, CSKA Moskova maçında iki gol atarken, diğer golün de asistini yaptı. Opta’dan 9.81 puan alan Edin Dzeko, UEFA tarafından Şampiyonlar Ligi’nde haftanın futbolcusu adayları arasında gösterildi. Yani Cengiz Ünder’i takipçi oyları ile CSKA Moskova maçının oyuncusu olarak seçildiği için tebrik ederiz” denildi.

İşte Roma’nın resmi Twitter hesabından yapılan o paylaşım:

Yayınlanma Tarihi:19:12,