SÖZCÜ PLUS GİRİŞ
Kobe Bryant’tan inanılmaz itiraf: Hakem kural kitabını okudum ve…
NBA

Kobe Bryant’tan inanılmaz itiraf: Hakem kural kitabını okudum ve…

NBA tarihinin en özel oyunculardan olan Kobe Bryant, katıldığı bir TV programında oyunculuk dönemine ait Kobe'ce bir detay paylaştı...

SKOR DIŞ HABERLER / ABD’de Jimmy Kimmel’ın talk şovuna katılan efsane basketbolcu Kobe Bryant, yaptığı itiraf ile basketbol dünyasında gündem yarattı.

Kobe, oyunculuk döneminde hakemlerin kural el kitabını okuduğunu ve buna göre hakemlerin kör noktalarını belirleyerek kritik anlarda o bölgelerde faul yaptığını anlattı. Kobe canlı yayında şöyle konuştu:

“Hakemlerin maç içinde belli pozisyonlarda olması gerekiyor. Eğer maçları izlerseniz hakemlerin oyun boyunca belirli bölgelere kaydığını görürsünüz. Onların nerede olmaları gerektiğini anlamak için hakem kural kitabını okudum. Böylece bir faulün yanıma kar kalmasını istiyorsam (gülerek) yer değiştiren hakemin arkasını kullandım”

19 Ekim 2017 Kobe`den sakatlanan Hayward`a güçlü mesaj: Çığlık at. Ağla. Ama.. İlgili Haberi Oku

16 Ağustos 2018 Ne yaptın Kobe Bryant! 4.5 yılda 30 kattan fazla... Dünyaca ünlü eski basketbolcu Kobe Bryant, iş dünyasında da başarıdan başarıya koşuyor. Yaklaşık 4.5 yıl önce 6 milyon dolara kurduğu BodyArmor isimli içecek markası, değerini 30 kattan fazla kazandı. İlgili Haberi Oku