SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Fenerbahçe’den flaş hamle! Eski şampiyonluklar…

Fenerbahçe Kulübü, Türkiye'deki şampiyonluk sayıları ile ilgili bir girişim başlattı. Fenerbahçe'nin resmi internet sitesinden yapılan hamlede "Futbolda 28 Türkiye Şampiyonluğumuz' başlığı ile yeni bir bölüm açıldı.

Güncellenme: 17:37, 23/10/2018
Fenerbahçe’den flaş hamle! Eski şampiyonluklar…

Spor Toto Süper Lig Lefter Küçükandonyanis sezonunda Fenerbahçe, flaş bir girişim başlattı. Fenerbahçe ile Türkiye Futbol Federasyonu arasında tartışmalara neden olan futbol takımının şampiyonluk sayısı ile ilgili resmi sitede bir bölüm açıldı. ‘Futbolda 28 Türkiye Şampiyonluğumuz’ başlığı altında açılan bölümde, şampiyonluk sayılarının neden 1923 yılından itibaren sayılmadığı sorgulandı.

İLGİLİ HABER Fenerbahçe Avrupa`da sadece 8 takımı geride bırakabildi! Fenerbahçe Avrupa`da sadece 8 takımı geride bırakabildi!

Tek tek şampiyonlukların gösterildiği sayfada açıldığında yapılan açıklamada “Bu sayfada, TFF sitesinde de açıkça belirtildiği üzere; TFF’nin 1923 yılında kuruluşunun hemen ardından, ilk olarak 1924 yılında düzenlenmeye başlanan ulusal futbol organizasyonlarında, Fenerbahçemizin bugüne kadar kazandığı 28 TÜRKİYE ŞAMPİYONLUĞU gösterilmektedir”” denildi.

İLGİLİ HABER Valbuena`nın oynamama nedeni belli oldu! Oynarsa kalacak... Valbuena`nın oynamama nedeni belli oldu! Oynarsa kalacak...

İşte Fenerbahçe resmi internet sitesindeki o bölüm:

https://www.fenerbahce.org/futbolda-turkiye-sampiyonluklarimiz/

Yayınlanma Tarihi:15:34,