SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Galatasaray İkinci Başkanı Abdurrahim Albayrak’u üzen gelişme: ‘Hayatımda ilk defa…’

Galatasaray İkinci Başkanı Abdurrahim Albayrak, Bursaspor’dan aldıkları 1 puanın önemli olduğunu belirterek, “Hiç yoktan iyidir, 1 puan 1 puandır” dedi. Abdurrahim Albayrak, önemli bir maç öncesi üç futbolcunun sakatlanmasının üzücü olduğunu söyledi.

Güncellenme: 00:31, 20/10/2018

Spor Toto Süper Lig'in 9. haftasında Galatasaray, sahasında Bursaspor ile berabere kaldı. Mücadelenin ardından basın mensuplarının sorularını yanıtlayan Galatasaray İkinci Başkanı Abdurrahim Albayrak, “Şanssız bir gün yaşadık. Ben hayatımda ilk defa ilk 25 dakikada 3 tane sakatlık gördüm. İkinci devre yapacağımız değişiklikleri, hocanın elini kolunu bağladı. Allah'tan ikinci yarı şanssızlığımız devam etmedi. 10 kişi de kalabilirdik. 1 puan aldık. Hiç yoktan iyidir, 1 puan 1 puandır. Ama çok önemli maç öncesi 3 tane sakatlık verdi. Esas üzücü olan o” diye konuştu.

İLGİLİ HABER Fernando Muslera, Fatih Terim`in soyunma odasındaki o sözlerini açıkladı Fernando Muslera, Fatih Terim`in soyunma odasındaki o sözlerini açıkladı

“Şanssız bir gündü bugün”

Şanssızlıkların milli takım arasında başladığını ifade eden Albayrak, “Şanssızlığımız milli takım arasından başladı. Milli takımdan bazı oyuncularımız sakat döndü. Bugün de sakatlıklarımıza 3 tane eklendi. Sakat oyuncularımızın durumu ile alakalı sağlık ekibimiz ve hocamız açıklama yapacaktır. Futbolda bunlar var, kazanabilirsin de kaybedebilirsin de. Böyle bir maçtan 1 puan almak da önemliydi. Şanssız bir gündü bugün. Her şeyde bir hayır vardır. Bugün almış olduğumuz 1 puan da önemli… 1 puan da 1 puandır. Bunu da unutmamak lazım… Yapacak bir şey yok. Futbol bu, yenersin de, yenilirsin de” şeklinde konuştu.

Yayınlanma Tarihi:23:22,