SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Ali Koç kulüpten gönderilen 3 antrenörle görüştü!

Fenerbahçe'de beklenen görüşme gerçekleşti... Başkan Ali Koç, görevine son verilen 3 antrenör ile bir araya geldi. Olay yargıya taşınmayacak...

Güncellenme: 13:33, 18/10/2018
Ali Koç kulüpten gönderilen 3 antrenörle görüştü!

SERCAN HAMZAOĞLU / Fenerbahçe’de geçtiğimiz sezon Aykut Kocaman’ın yardımcılığını yapan ve takımın başına Cocu’nun geçmesi sonrası yaşanan skandalların ardından görevlerine son verdiği antrenörler Turgay Altay, Murat Öztürk ve Alper Aşçı Başkan Ali Koç ile bir araya geldi.

Fenerbahçe TV’de Ali Koç tarafından bizzat anlatılan ‘idman verilerinin silinmesi, verilerin 3.kişilere gönderilmesi ve Cocu’nun cenazesinin halıya sarılması’ olaylarının ardından ilk kez savunma hakkı tanınan antrenörler Koç’a haber göndererek görüşme talep etmişlerdi.

İLGİLİ HABER Fenerbahçe`den kovulan antrenörlerden flaş talep! Fenerbahçe`den kovulan antrenörlerden flaş talep!

Yurt dışında bulunan Ali Koç pazartesi günü Türkiye’ye dönünce bu talebi kabul etti ve 3 antrenörle 3-4 saat süren bir görüşme gerçekleştirdi. Toplantıda kendileri için ortaya atılan iddialara yanıt veren 3 antrenörün yaşananların çarpıtılarak anlatıldığını ve halı olayının suistimal edildiğini söyledikleri öğrenildi.

Hata ve yanlışlarını kabul eden 3 antrenörün Ali Koç ile ılımlı bir görüşme gerçekleştirdiği ve konunun yargıya taşınmadan kapatılacağı ifade edildi. Sarı lacivertli yönetimin verilen kararın arkasında olduğu ve 3 hocanın da kesinlikle kulübe dönmeyeceği ve (antrenörlerden bir hamle gelmediği takdirde) konunun kapatıldığı öğrenildi.

İLGİLİ HABER Fenerbahçe`de yeni kaleci antrenörü Erdem Bali oldu Fenerbahçe`de yeni kaleci antrenörü Erdem Bali oldu

İLGİLİ HABER Ali Koç konuştu sosyal medya yıkıldı! Ali Koç konuştu sosyal medya yıkıldı!

 

Yayınlanma Tarihi:11:03,