SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Mehmet Demirkol’dan Mircea Lucescu paylaşımı: Lucescu gidecek onu anladık

Türkiye A Milli Futbol Takımı'nın Rusya'ya 2-0 yenildiği maçın ardından eleştiri oklarının hedefi olan Mircea Lucescu ile ilgili spor yorumcusu Mehmet Demirkol'dan bir paylaşım geldi. Mehmet Demirkol, Mircea Lucescu'nun gideceğini belirtirken, kritik bir soru sordu.

Güncellenme: 10:29, 15/10/2018
Mehmet Demirkol’dan Mircea Lucescu paylaşımı: Lucescu gidecek onu anladık

UEFA Uluslar Ligi’nde Rusya’ya deplasmanda 2-0 yenilen Türkiye’de teknik direktör Mircea Lucescu’nun geleceği de tartışılmaya başlandı. Grupta liderlik şansını yitiren Türkiye A Milli Futbol Takımı’nda eleştiriler Mircea Lucescu üzerinde yoğunlaştı. Spor yorumcusu Mehmet Demirkol da sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda Mircea Lucescu’nun Türkiye A Milli Futbol Takımı teknik direktörlüğünden gönderileceğini iddia etti. Mehmet Demirkol, Mircea Lucescu’nun yerine geçecek ismin kim olması gerektiğini de sordu.

İLGİLİ HABER Serdar Ali Çelikler`den sürpriz Aykut Kocaman iddiası Serdar Ali Çelikler`den sürpriz Aykut Kocaman iddiası

Mehmet Demirkol, Twitter hesabından yaptığı paylaşımda “Lucescu gidecek onu anladık. Peki yağmacılar, yerine kim gelecek? Asıl kavga o… Konuya gelelim…” ifadelerini kullandı.

İşte Mehmet Demirkol’un yaptığı paylaşım:

Yayınlanma Tarihi:10:13,