SÖZCÜ PLUS GİRİŞ
Fenerbahçe Teknik Direktörü Phillip Cocu’dan Mehmet Topal’a sitem

Fenerbahçe Teknik Direktörü Phillip Cocu’dan Mehmet Topal’a sitem

Sakatlığı nedeniyle ameliyat masasına yatan Mehmet Topal'a Fenerbahçe Teknik Direktörü Phillip Cocu sitem etti.

Sercan HAMZAOĞLU / SÖZCÜ Fenerbahçe Teknik Direktörü Phillip Cocu, sezon başı ameliyat olmayı reddedip şimdi uzun süre sahalardan uzak kalacak Mehmet Topal'a tepkili… Geçen sezon bitince kulüp doktorları Mehmet Topal’a “Kasığından şimdi ameliyat olursan 1-2 maç kaçırırsın. Yoksa ağrıların artar, daha uzun süre oynayamazsın” uyarısı yaptı. Mehmet Topal ise yeni bir hoca geleceği için kampta olmak isteyerek tavsiyeyi dinlemedi. Göreve gelince durumu öğrenen Phillip Cocu da oyuncusuna ameliyat olmasını söyledi. Ama deneyimli oyuncu takımı yalnız bırakmak istemediği için operasyonu geciktirdi.

15 Ekim 2018 Fenerbahçe`ye para yağdı! Ali Koç etkisi... Ali Koç'un Fenerbahçe başkanı seçilmesinden sonra kulübe büyük maddi kaynak yaratıldı. Fenerbahçe Başkanı Ali Koç'un sermaye arttırımı için 50 milyon dolar hibe edip 50 milyon dolar da kredi kullandırdı. Kombine, loca, Fenerium ve sponsorluktan 45 milyon dolar gelir sağlandı. Futbolcu satışlarından 25 milyon Euro elde edildi. İlgili Haberi Oku

Medipol Başakşehir maçında oynatmayı düşündüğü Mehmet Topal'ın kasıklarının iflas etmesi üzerine Phillip Cocu, oyuncusuna derhal ameliyat olması talimatını verdi. Almanya'da operasyon geçiren Mehmet Topal’ın sahalara dönmesinin 1 ayı bulması bekleniyor.