SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Diego Armando Maradona’dan Lionel Messi hakkında olay yaratacak sözler: 20 kez tuvalete giden birinden…

Arjantin'in efsane ismi Diego Armando Maradona, Barcelona'nın yıldızı Lionel Messi hakkında çarpıcı ifadeler kullandı. Diego Armando Maradona, Lionel Messi'nin maçlardan önce 20 kez tuvalete gittiğini belirtirken "Messi lider değil" ifadelerini kullandı.

Güncellenme: 18:13, 13/10/2018
Diego Armando Maradona’dan Lionel Messi hakkında olay yaratacak sözler: 20 kez tuvalete giden birinden…

SKOR DIŞ HABERLER Rusya’da düzenlenen 2018 Dünya Kupası’nda Arjantin Milli Takımı ile beklentilerin altında kalan Lionel Messi, Arjantin’in efsane ismi Diego Armando Maradona’nın diline düştü. Lionel Messi’nin lider özellikli bir futbolcu olmadığını belirten Diego Armando Maradona “Bunu söylemek benim için çok zor ama maçtan önce en az 20 kez tuvalete giden bir futbolcudan lider olmasını bekleyemezsiniz. O çok iyi bir futbolcu ancak bir lider değil” ifadelerini kullandı.

İLGİLİ HABER Thierry Henry imzayı attı! Yuvaya geri döndü Thierry Henry imzayı attı! Yuvaya geri döndü

Lionel Messi ile ilgili düşüncelerini Meksika’da yayınlanan La Ultima Palabra programında anlatan Diego Armando Maradona “Teknik direktör ve futbolcular arasındaki maç toplantılarından önce bilgisayar oyunu oynuyor. Sonra da sahada lider olmaya çalışıyor. O Cristiano Ronaldo ile birlikte şu anda dünyanın en iyi futbolcusu… Ancak asla bir lider değil” dedi. Lionel Messi’yi tanrılaştırmaktan vazgeçmeleri gerektiğini de sözlerine ekleyen Diego Armando Maradona, şu ifadeleri kullandı:

“Onu olduğu gibi kabul etmeliyiz. Lionel Messi, Arjantin Milli Takımı’nda oynayan futbolculardan bir tanesi… Üzerindeki baskıyı azaltmamız gerekiyor. Bu adamın lider gibi davranmasını istemek çok saçma… Eğer Lionel Messi’nin Arjantin Milli Takımı’nda beklentileri karşılamasını istiyorsak, ondan takımın liderliğini almamız gerekiyor.”

Yayınlanma Tarihi:13:12,