SÖZCÜ PLUS GİRİŞ
Şampiyonlar Ligi maçına şike soruşturması

Şampiyonlar Ligi maçına şike soruşturması

Şampiyonlar Ligi'nde oynanan ve Paris Saint Germain'in 6-1 kazandığı Kızılyıldız karşılaşma hakkında şike şüphesiyle soruşturma açıldı. Soruşturmanın, UEFA'nın Fransa Futbol Federasyonu'nu uyarmasının ardından açıldığı öğrenildi.

SKOR DIŞ HABERLER UEFA Şampiyonlar Ligi’nde Paris Saint Germain ile Kızılyıldız arasında 3 Ekim 2018’de oynanan karşılaşma hakkında şike soruşturması açıldı. Fransız yetkililer, UEFA’dan gelen uyarı sonrasında 6-1 Paris Saint Germain’in galibiyeti ile tamamlanan karşılaşmayı mercek altına aldı.

12 Ekim 2018 Yok artık Hugo Lloris! Geceye damga vuran kurtarışlar... Fransa'nın İzlanda ile oynadığı hazırlık maçında kalesinde devleşen dünyaca ünlü isim Hugo Lloris izleyenleri mest etti. Ballon d'Or'a aday olarak gösterilen Tottenham'ın kalecisi bir pozisyonda arka arkaya yaptığı 4 kurtarışı geceye damga vurdu. İlgili Haberi Oku

Şike soruşturması, bir Kızılyıldız yöneticisi ve beraberinde birçok şahsın, “Kızılyıldız 5 farkla kaybeder” maç sonucuna milyon Euro’luk bahisler yaptığı şeklindeki iddiaların ardından açıldığı öğrenildi.