SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Dirar’dan Ali Koç’a göndermeli paylaşım!

Fenerbahçe'de Volkan Demirel ve Aatif ile birlikte kadro dışı bırakılan Nabil Dirar, Ali Koç'un FB TV'deki açıklamalarından sonra sosyal medya hesabından gönderme yaptı.

Güncellenme: 12:08, 12/10/2018
Dirar’dan Ali Koç’a göndermeli paylaşım!

Fenerbahçe’de kadro dışı kalan 3 oyuncudan biri olan Nabil Dirar, Başkan Ali Koç’un ‘ciddiyetsiz ve vurdumduymazlar’ açıklamasından sonra instagram hesabından flaş bir paylaşım yaptı. Fotoğrafının altına ‘Kimse gülüşümüzü alamaz. çok şükür’ yazan Faslı oyuncuya sarı lacivertli taraftarlar tepki gösterdi.

ALİ KOÇ DİRAR İÇİN NE DEMİŞTİ?

Bahsi geçen oyuncuların takım oyunundan uzak bir görüntü sergilediğini belirten Ali Koç Fenerbahçe TV’de , “Chahechouhe ve Dirar, disiplinsizlik ve performanslarındaki yetersizlikten dolayı kadro dışı bırakıldı. Genellemek gerekirse onlarda disiplinsizlik, ciddiyetsizlik ve vurdumduymaz tavırlar var. Sonuçlar iyi gitmediği için istemediğim derecede soyunma odasındayım ve bazı şeyleri gözlemliyorum. En mutsuz günlerimizde bile bu 2 oyuncu şen şakrak. En azından benim arzuladığım, aşılamak istediğim, talep ettiğim bir ruhu yansıtmayan bir davranış içindeler.” ifadelerini kullanmıştı.

İLGİLİ HABER Fenerbahçe`de 2. dalga! Konu adliyeye taşınıyor... Fenerbahçe`de 2. dalga! Konu adliyeye taşınıyor...