SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Arda Turan’dan flaş açıklama: Kulübümden ve başkanımdan da…

Şarkıcı Berkay ile yaşadığı kavga nedeniyle gündeme oturan Medipol Başakşehir futbolcusu Arda Turan, sosyal medya hesabından açıklamada bulundu. Arda Turan'ın açıklamalarından bir kısım, Medipol Başakşehir'den ayrılma kararı aldığı şeklinde algılandı.

Güncellenme: 00:53, 13/10/2018
Arda Turan’dan flaş açıklama: Kulübümden ve başkanımdan da…

Medipol Başakşehir’in Barcelona’dan kiraladığı ancak son dönemde performansından çok özel hayatı ile konuşulan Arda Turan, yine futbol dışı bir olayla gündemde… Şarkıcı Berkay ve eşi ile yaşadığı tartışma sonrası gündeme oturan Arda Turan, yaşananlar ile ilgili sosyal medya hesabından bir açıklama yayınladı. Dün ifade veren Arda Turan’ın Instagram hesabından açıklamalarındaki bir cümle, Medipol Başakşehir’den ayrılma kararı olarak yorumlandı.

İLGİLİ HABER Arda Turan hastanede yaşananları anlattı... İşte ilk görüntüleri... Arda Turan hastanede yaşananları anlattı... İşte ilk görüntüleri...

Arda Turan’ın açıklamasında yer alan “Yarın bir açıklama daha yapıp; kulübümden, takım arkadaşlarımdan ve başkanımdan da ayrıca helallik isteyeceğim” sözleri ayrılık kararı aldığı yorumlarına neden oldu.

İşte Arda Turan’ın Instragram hesabından yaptığı paylaşım:

Bu gönderiyi Instagram’da gör

 

Kamuoyuna saygılarımla…

Arda Turan (@ardaturan)’in paylaştığı bir gönderi ()

NE OLMUŞTU?

Medipol Başakşehir'de forma giyen futbolcu Arda Turan ile şarkıcı Berkay arasında Emirgan'daki özel bir mekanda yaşanan kavga sonrasında Beşiktaş'taki bir hastaneye taşmıştı. İddialara göre, kavgada burnu kırılan Şarkıcı Berkay’ın hastaneye gitmesinin ardından Arda Turan ve arkadaşları hastaneye gelmiş ve burada kısa süreli bir tartışma yaşanmıştı.

Murat Dalkılıç’ın da dahil olduğu öğrenilen kavgada tartışma alevlenince Arda Turan'ın elindeki silah ateş aldığı iddia edilmişti. Silahın ateş alması sonucu kimse yaralanmazken, hastanede kısa süreli panik yaşanmıştı.

Yayınlanma Tarihi:19:31,