SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Türkiye Bosna Hersek maçı canlı izle! Türkiye Uluslar Ligi öncesinde moral arıyor

Türkiye Bosna canlı izle! Türkiye A Milli Takımı hazırlık maçı için Bosna ile Rize'de karşı karşıya geliyor. Şifresiz olarak yayınlanacak Türkiye Bosna Hersek maçını izlemek isteyen futbol severler için haberimizin içerisinde TRT Spor canlı yayın bağlantısı bulunuyor.

Güncellenme: 21:28, 11/10/2018
Türkiye Bosna Hersek maçı canlı izle! Türkiye Uluslar Ligi öncesinde moral arıyor

UEFA Uluslar Ligi B Ligi mücadelesi öncesinde Türkiye Bosna Hersek milli takımı ile Rize’de hazırlık bir maçı yapacak. İsveç karşısında 2-0 geriden gelerek 3-2 kazanan Türkiye, Rusya karşısında da aynı başarıyı göstermek istiyor fakat öncesinde Bosna karşısında galibiyet ile ayrılarak moral kazanmanın hesaplarını yapıyor. Yayın krizinin yaşanmayacağı Türkiye Bosna Hersek maçı kanalı belli oldu. Türkiye Bosna maçını izlemek isteyen futbol severler için karşılaşmanın canlı yayın bağlantısı aşağıda yer alıyor. İşte, Türkiye Bosna maçı canlı yayını…

TÜRKİYE BOSNA HERSEK CANLI İZLE

TÜRKİYE BOSNA MAÇI İLK 11

TÜRKİYE: Sinan Bolat, Şener, Kaan, Çağlar, Ömer Bayram, Okay, Mahmut, Oğuzhan, Cengiz, Hakan, Enes.

BOSNA: Sehic, Todorovic, Zukanovic, Vranjes, Nastic, Krunic, Cimirot, Zakaric, Pjanic, Visca, Dzeko.

TÜRKİYE BOSNA HERSEK MAÇI SAAT KAÇTA HANGİ KANALDA?

A Milli Futbol Takımı, hazırlık maçında bu akşam Rize'de konuk edeceği Bosna Hersek ile tarihinde 6. kez karşı karşıya gelecek. Çaykur Didi Stadı'ndaki mücadele saat 20.30'da başlayacak. Mücadele TRT 1 kanalından canlı olarak yayınlanacak.

“BOSNA TAKIMI 5-6 YILDIR BİRBİRLERİYLE OYNAYAN OYUNCULARDAN KURULU”

Bosna-Hersek takımındaki oyuncuların uzun süredir birbirleriyle oynadığını ifade eden Lucescu, şöyle devam etti: “Bakarsanız biz Bosna ile oynayacağız. 5-6 yıldır birbirleriyle oynayan, birbirini tanıyan oyunculardan kurulu bir ekip. Biz ise genç dediğimiz ekibi Mart ayından beri kurmaya başladık. Bu işin üç ayağı var. İlki birbirini anlayan, tamamlayan ve birbirleriyle oynamak isteyen bir grup. Sonra elimizdeki genç oyuncuların anlayabileceği ve sahaya yansıtabileceği oyun felsefesini ve sistemini bulmak. Üçüncü olarak da doğal olarak sonuç.”

Yayınlanma Tarihi:19:35,