SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Arda Turan hastanede yaşananları anlattı… İşte ilk görüntüleri…

Arda Turan ile Berkay arasında gece kulübünde başlayarak hastanede devam eden kavgada Arda Turan'ın elindeki silahın ateş aldığı öne sürüldü. Olayla ilgili savcılık, Berkay Şahin ve eşi Özlem Şahin ve Murat Dalkılıç'ın ifadelerinin alınmasına karar verirken, Arda Turan için Beşiktaş İlçe Emniyet Müdürlüğü'nde ifadeye alındı. Arda Turan, ifadesinin ardından emniyetten ayrıldı. Arda Turan ifadesinde hastanede yaşananları da anlattı.

Güncellenme: 22:36, 11/10/2018

Tugay SADAY SÖZCÜ Medipol Başakşehir’de forma giyen Arda Turan, şarkıcı Berkay Şahin’le bir mekanda kavga etmişti. Arda Turan’ın daha sonra Berkay’ın yattığı hastaneye gittiği ve tabancasının da o ziyaret sırasında ateş aldığı iddia edilmişti. Olayla ilgili savcılık, Berkay Şahin ve eşi Özlem Şahin ve Murat Dalkılıç’ın yanı sıra Arda Turan'ın da ifadesinin alınmasına karar verdi.

Arda Turan savcının talimatı sonrası Beşiktaş İlçe Emniyet Müdürlüğü’nde ifadeye çağrıldı. Akşam saatlerinde özel aracıyla Beşiktaş Polis Merkezi’ne gelen Arda Turan yaklaşık iki buçuk saat ifade verdi. Arda Turan işlemlerinin ardından yine kendi kullandığı özel aracıyla polis merkezinden ayrıldı. Arda’ya avukatı da refakat etti. Arda Turan çıkışta gazetecilerin sorularını yanıtsız bıraktı.

İLGİLİ HABER Sosyal medyada Arda Turan ve Berkay kavgasına tepki: `Kendinin evli olduğunu da mı bilmiyordu?` Sosyal medyada Arda Turan ve Berkay kavgasına tepki: `Kendinin evli olduğunu da mı bilmiyordu?`

KAVGAYI DOĞRULADI

Arda Turan’ın kavga olayını doğruladığı ancak kavganın nedeninin iddia edildiği gibi olmadığını söylediği öğrenildi. Hastanede yaşanan kavga olayına da ifadesinde anlatan Arda Turan “Arkadaşlarımla eğlenmeye gittim. Bu arada Berkay ensemden tuttu. Aramızda tartışma başlayınca ben de ona vurdum. Ben Berkay’ın eşini taciz etmedim. Silahla hastaneye gittim. Berkay’a yönelik istersen al bana sık dedim. Daha sonra silaha kazayla ateş aldı” dedi.

İLGİLİ HABER Arda Turan-Berkay kavgası Avrupa basınında Arda Turan-Berkay kavgası Avrupa basınında

ARDA TURAN BERKAY OLAYI NE?

Salı gecesi Arda Turan ve Berkay Şahin arasında Emirgan'daki bir mekanda yaşanan tartışma sırasında, Turan'ın kafa attığı Berkay Şahin'in burnu kırıldı. Ünlü şarkıcı ve eşi Özlem Şahin özel bir hastaneye gitti.  Saatler 05.30'u gösterdiğinde Arda Turan da onların bulunduğu hastaneye giriş yaptı. İddiaya göre ikili arasında tartışma sürerken hastaneye Murat Dalkılıç da geldi.

Güvenlik görevlileri, hastaneye gelen kişilerin alkollü olduklarını, ayrıca ünlü futbolcunun belindeki kabarıklığı fark etti ancak Arda Turan onlara hiçbir olumsuzluk yaşanmadığını söyledi. Tartışma sırasında silah ateş aldı. Mermi fotokopi makinesinden sekip yere isabet etti. Bunun üzerine Arda Turan hastaneden ayrıldı.

Yaşanan tüm bu olayların ardından Berkay Şahin’in eşi Özlem Ada Şahin, eşinin burnunda 15 tane kırık olduğunu, öte yanda gerekli, hukuksal işlemlerin başlatıldığını açıkladı.

BERKAY’IN EŞİ ÖZLEM ADA ŞAHİN

Özlem Ada Şahin'in hayat hikayesi son gelişmelerle beraber merak ediliyor. Özlem Ada Şahin küçük yaşlarda bale eğitimi alarak model olmaya karar verdi ve birçok markanın defilelerinde podyuma çıktı. Daha sonra dizilerde de rol alan Özlem Ada Şahin'in hayat hikayesi…

Bu gönderiyi Instagram’da gör

#holidaytime w my girl

Özlem Ada Sahin (@ozlemadasahin)’in paylaştığı bir gönderi ()

Anne tarafı Boşnak, baba tarafı ise Yugoslavya kökenli olan Özlem Ada Şahin, 29 Ekim 1991 tarihinde Balıkesir Ayvalık’ta dünyaya geldi.

Lisans eğitimini Yeditepe Üniversitesi İletişim Fakültesi Radyo, Televizyon ve Sinema bölümünde okuyan Özlem Ada Şahin, iyi derecede İngilizce bilmektedir. Bunun yanı sıra İspanyolca eğitimi de almaktadır. Küçük yaşlarda bale eğitimi alarak model olmaya karar verdi ve birçok markanın defilelerinde podyuma çıktı.

Yayınlanma Tarihi:19:26,