SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Ronaldo’nun sevgilisinin Instagram yorumuna çok sert tepki!

Ronaldo'nun kız arkadaşı Georgina Rodriguez, bir Instagram paylaşımına yazdığı yorum nedeniyle sosyal medyada yoğun eleştiri aldı

Güncellenme: 16:34, 11/10/2018
Ronaldo’nun sevgilisinin Instagram yorumuna çok sert tepki!

SKOR DIŞ HABERLER / Tecavüz suçlamaları nedeniyle başı dertte olan Cristiano Ronaldo’nun sevgilisi de Instagram’da yaptığı bir yorum yüzünden büyük tepki topladı.

İki yaşında Mia isimli bir kız babası olan Fransız futbolcu Antoine Griezmann, eşi Erika Choperena ile birlikte doğacak ikinci çocuklarının cinsiyetinin erkek olduğunu Instagram’dan duyurdu. İLGİLİ HABER Ronaldo`dan tecavüz iddiaları için flaş itiraflar! Ronaldo`dan tecavüz iddiaları için flaş itiraflar!

Ronaldo’nun kız arkadaşı Georgina Rodriguez de söz konusu fotoğrafın altına Fransız çift için ne kadar mutlu olduğunu anlattığı bir yorum yaptı. Ancak Georgina yoruma İspanyolca olarak, “Kıymetli Mia’nın gelecekteki sevgililerini kontrol edecek ve düzeni sağlayacak küçük bir oğlan çocuğu” ifadelerini de ekledi.

Maço olarak nitelendirilen sözler sosyal medyada büyük bir tepkiye neden oldu.

  • “Bir erkek ya da kadın kimsenin aşk ilişkilerini kontrol etme ya da düzen sağlama hakkına sahip değildir”
  • “Herkes hayatını yaşar. Ve evet bunlar maço yorumlar.”
  • “Kadınlar kendilerini kontrol edebilir. 21. yüzyılda aptal aptal yorumlar yazıyorsun”

İLGİLİ HABER Ronaldo`nun yeni avukatı: Sus payı anlaşma belgeleri uydurma Ronaldo`nun yeni avukatı: Sus payı anlaşma belgeleri uydurma

Yayınlanma Tarihi:16:22,