SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Robert Prosinecki Rize’ya hayran kaldı

Bosna Hersek Teknik Direktörü Robert Prosinecki, eksikleri gördüklerini ve bunları tamamlayacaklarını söyledi. Robert Prosinecki, Rize'de harika bir atmosferde futbol oynadıklarını da belirtti.

Güncellenme: 23:00, 11/10/2018
Robert Prosinecki Rize’ya hayran kaldı

Bosna Hersek Teknik Direktörü Robert Prosinecki, Türkiye A Milli Futbol Takımı ile golsüz berabere kaldıkları müsabakanın ardından yaptığı açıklamada, Rize’de çok güzel bir atmosferde oynadıklarını söyledi. İki takımın da çok güzel bir maç çıkardığını ifade eden Robert Prosinecki, “Atmosfer çok güzeldi. Dolu tribünlere oynadık. Keyifli bir taraftar grubu vardı” diye konuştu.

İLGİLİ HABER MAÇ SONUCU | Türkiye Bosna Hersek 0-0 | Rusya maçı öncesi umutlu prova MAÇ SONUCU | Türkiye Bosna Hersek 0-0 | Rusya maçı öncesi umutlu prova

Robert Prosinecki, karşılaşma ile ilgili değerlendirmesinde “İlk yarı biraz daha iyiydik. İkinci yarı değişikliklere gittik. Biraz daha düşük tempoda geçti bizim için… Türkiye’nin Rusya ile maçı var. Bizim de Kuzey İrlanda ile maçımız var. Eksiklerimizi gördük ve bunları tamamlayacağız” dedi.

Yayınlanma Tarihi:22:58,