SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Ronaldo’dan tecavüz iddiaları için flaş itiraflar!

Cristiano Ronaldo'nun 2009 yılında Las Vegas'ta Katrin Mayorga adlı kadını tecavüz ettiği iddiası ile tekrar açılan soruşturmada çarpıcı detaylar ortaya çıktı.
Alman Der Spiegel gazetesi, Ronaldo'nun 2009 yılında avukatına yaptığı itirafları ortaya çıkarttı. Çok konuşulacak itiraflarda Ronaldo, Mayorga'ya tecavüz ettiğini şu sözlerle itiraf etti;
''Onunla cinsel ilişkiye girdim. İzin verdi. Yüz üstü yatağa yattı. Ben de arkasındaydım. Pozisyonu değiştirmedik. 5-7 dakika sürdü. İstemediğini söyledi ama yapmama da izin verdi.''
''Her şey çok çabuk oldu. Birden beni itti ve 'Hayır yapma, ben diğerleri gibi değilim.' diye söylenmeye başladı. Birkaç kez seks sırasında da durmamı söyledi. Herhangi bir yardım bağırışında bulunmadı.''
Alman gazetesi, öte yandan 2009 yılında Ronaldo'nun nasıl hapisten kurtulduğunun detaylarını da açıkladı. Tüm takım avukatlarının Ronaldo için çalıştığını belirten Der Spiegel, avukat Carlos Osorio'nun Ronaldo'ya sağladığı detayları da listeledi.
Osorio'nun Ronaldo'ya Vegas'tan özel bir dedektif (Biri için saatte 475 dolar), iki Portekizli avukat ve Londra'dan bir hukuk danışmanı (sloganı 'problemi bul, krizi çöz) tuttuğu kaydedildi.
Ronaldo'nun ortaya çıkan tecavüz itiraflarından sonra futbolcudan nasıl bir cevap geleceği merak konusu oldu.
Kathryn Mayorga’nın iddialarının ardından ortaya çıkan üç kadının da Cristiano Ronaldo hakkında suçlamalarda bulunduğu iddia edilmişti. Bu kadınlardan ilki, Cristiano Ronaldo’nun bir partiden sonra kendisine tecavüz ettiğini söyledi.
Bir diğeri ise Cristiano Ronaldo tarafından canının yakıldığını belirtti. Ancak Kathryn Mayorga’nın avukatı tarafından en fazla araştırılan şikayetin üçüncü kadından gelen “Cristiano Ronaldo para karşılığı benimle birlikte oldu” olduğu öğrenildi.
Bunun nedeni ise kadının İtalyan gece kulüplerinde dansçılık yapan Karima El Mahroug olma ihtimali…
Kathryn Mayorga’nın avukatı, yapılan şikayetler arasında özellikle son kadının Karima El Mahroug olup olmadığını detaylıca araştırdığını söyledi.