SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Göksel Gümüşdağ: Serkan Çimen’i Allah’a havale ediyorum, Elia ağlıyordu!

Fenerbahçe Medipol Başakşehir maçının 87.dakikasında Elia'nın ofsayt nedeniyle iptal edilen ve çok tartışılan golü için açıklamalarda bulunan Başkan Göksel Gümüşdağ, ''Serkan Çimen'i Allah'a havale ediyorum'' dedi.

Güncellenme: 22:26, 07/10/2018

Başakşehir başkanı Göksel Gümüşdağ, 0-0 biten Fenerbahçe – Başakşehir maçı sonrası sert açıklamalar yaptı. Gümüşdağ maçın 87.dakikasında Elia’nın ofsayt nedeniyle iptal edilen golünü değerlendirdi.

İşte Gümüşdağ’ın açıklamaları:

”Yan hakemin rezalet kararı ile gol verilmedi. Serkan Çimen o bayrağı neden kaldırdı, kendisi de bilmiyor. Geçen sene Adana’da nizami bir gol iptal edildi. O da enteresan bir karardı. Şaşkınım, üzülüyoruz. Serkan Çimen’i Allah’a havale ediyoruz. Soyunma odasında Elia ağlıyordu. Hak ettiği bir gol verilmedi. Sosyal medyada herkes mutabık. Takipçisi olacağız. Federasyonu şu konuda göreve çağırıyorum, geçen hafta 3 dakika VAR kesintisi oldu. VAR kesildiği zaman hakemlerin nasıl kararlar verdiğini gördük. Serkan Çimen’in nizami golü iptal etmesini kınıyor ve kabul etmiyoruz. İnşallah bu son olur.”

Maçtan sonra pozisyonu resmi twitter hesabından paylaşan Medipol Başakşehir ‘Kötü niyet VAR!’ şeklinde gönderme yaptı.

İLGİLİ HABER Fenerbahçe-Başakşehir maçında `VAR` arızalandı, nizami gol geçersiz sayıldı Fenerbahçe-Başakşehir maçında `VAR` arızalandı, nizami gol geçersiz sayıldı

İLGİLİ HABER Rıdvan Dilmen: Bunun adı skandaldır Rıdvan Dilmen: Bunun adı skandaldır

Yayınlanma Tarihi:21:16,