SÖZCÜ PLUS GİRİŞ
Beşiktaş U21 Teknik Direktörü Yasin Sülün skandal saldırı anlarını anlattı

Beşiktaş U21 Teknik Direktörü Yasin Sülün skandal saldırı anlarını anlattı

Beşiktaş U21 Teknik Direktörü Yasin Sülün, Konyaspor maçı sonrası yaşanan saldırı hakkında yaptığı açıklamada, "Sahaya birçok sivil girdi. Oyuncularımızın birinin kafasında çok büyük bir şişme var. Bir tanesinin dişinde kırık var" dedi.

U21 Süper Ligi’nin 8. haftasında Konyaspor sahasında Beşiktaş’ı 3-2 mağlup ederken, mücadele sonrası siyah-beyazlı oyuncular saldırıya uğradı.

07 Ekim 2018 Konyaspor Beşiktaş maçında kavga çıktı! U21 Ligi'nde Atiker Konyaspor ile Beşiktaş arasında oynanan maçta kavga çıktı. İlgili Haberi Oku

Beşiktaş U21 Teknik Direktörü Yasin Sülün, olaylı maç sonrası yaptığı açıklamada, “Karşılaşmanın ardından futbolcular arasında sözlü bir sataşma oldu. Ancak ne olduysa bir anda sahaya birçok sivil kişi girdi. Bu kişilerin kim olduklarını bilmiyoruz. Taraftar da olabilir. Ayrıca Konyaspor tarafından idari bir görevli, o da futbolculara saldırdı. Oyuncularımızdan birinin kafasında çok büyük bir şişme var. Bir tanesinin dişinde kırık var. Diğer oyuncularımıza da vurdular. Gerekli darp raporlarını alıyoruz. Şimdi de A takımın maçını bekleyip, A takımla birlikte İstanbul’a döneceğiz. Yöneticilerimiz de sağ olsun, hemen konuyla ilgilendi ve hepsi aradı. Gerekli yerlere, gerekli başvuruları da yapacaklardır” dedi.