SÖZCÜ PLUS GİRİŞ
UEFA’dan Caner Erkin gafı!

UEFA’dan Caner Erkin gafı!

UEFA, Beşiktaş'ta forma giyen Caner Erkin'in doğum gününü kutlarken büyük bir gafa imza attı.

UEFA, Beşiktaş’ın milli futbolcusu Caner Erkin’in doğum gününü resmi Twitter hesabından kutladı. Caner Erkin’in doğum gününü “30. doğum günün kutlu olsun Caner Erkin” mesajı ile kutlayan UEFA, paylaşıma bir de video ekledi. Ancak UEFA, Avrupa Ligi hesabından paylaştığı videoda büyük bir gafa imza attı.

04 Ekim 2018 Napolili Milik, Şampiyonlar Ligi zaferinin ardından gasp edildi Devler Ligi'nde Liverpool galibiyetinden sonra evine gitmekte olan Napoli forveti Arkadiusz Milik, gece yarısı saat 2'de gasp edildi. Milik'e silah doğrultan saldırgan, 20 bin Euro değerindeki saati alıp kayıplara karıştı. İlgili Haberi Oku

Resmi Twitter hesabından yapılan paylaşımda UEFA, hazırladığı videoda, Beşiktaş’ta forma giyen Caner Erkin’in, Fenerbahçe’de oynadığı dönemdeki gollere yer verdi. UEFA, daha sonra yaptığı bu paylaşımı sildi. UEFA, Avrupa Ligi’nden paylaştığı mesajı silerken, daha sonra Şampiyonlar Ligi hesabından Caner Erkin’in doğum günü ile ilgili yeni bir paylaşımda bulundu. Bu kez Caner Ekin’in Beşiktaş formalı bir videosunu kullanan UEFA, milli futbolcunun attığı çalımın yer aldığı görüntüye “Doğum günün kutlu olsun Caner Erkin” mesajına yer verdi.

Caner Erkin bu sezon UEFA Avrupa Ligi’nde ön elemeler de dahil 7 maça çıkmış, Beşiktaş’ın B36 Torshavn ile oynadığı maçta da gol atmıştı. Caner Erkin, 7 maçta 3 de asist yapmıştı.