SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Cristiano Ronaldo’ya tecavüz suçlaması! Yeni görüntüler ortaya çıktı

Portekizli yıldız Cristiano Ronaldo hakkındaki tecavüz suçlamasında yeni bir gelişme yaşandı. Cristiano Ronaldo ile Portekizli yıldızın kendisine tecavüz ettiğini iddia eden Kathryn Mayorga'ya ait yeni görüntüler ortaya çıktı.

Juventus'un dünyaca ünlü Portekizli yıldızı Cristiano Ronaldo'nun, 2009 yılında Kathryn Mayorga'ya tecavüz ettiği iddiaları dünya futbol gündeminde bomba etkisi yarattı.
Cristiano Ronaldo, hakkındaki suçlamaları reddederken, Portekizli yıldız ile Kathryn Mayorga'nın gece kulübündeki yeni göüntüleri yayınlandı.
Cristiano Ronaldo ile Kathryn Mayorga'nın Las Vegas'ta tanıştığı gece kulübündeki görüntülerde ikilin oldukça samimi olduğu gözlendi.
34 yaşındaki Kathryn Mayorga adlı eski bir model, Cristiano Ronaldo’yu, 13 Haziran 2009’da kendisine tecavüz etmekle suçlayarak geçen ay Nevada mahkemesinde dava açtı.
Las Vegas Büyükşehir Polis Merkezi de bu tarihte cinsel saldırı çağrısı yapıldığını, futbolcunun adını vermeyerek doğruladı.
Polis Merkezi’nden yapılan açıklamada, “Eylül 2018’de dava yeniden açıldı ve dedektiflerimiz mağdur tarafından aktarılan bilgileri takip ediyor” denildi.
Mayorga, tecavüz iddiasını gizli tutmak için bir anlaşma imzalaması yönünde baskı altına alındığını, anlaşmayı ihlal etmesi durumunda 200 bin dolar ödemek zorunda kalacağını da iddia etti.
Ronaldo’nun Mayorga’ya olayı ifşa etmemesi için 375 bin dolar verdiği de mahkeme dosyasına girdi.
Konuyla ilgili Twitter hesabından bir açıklama yayımlayan Cristiano Ronaldo, suçlamaları reddetti.
Cristiano Ronaldo, "Adımı temize çıkarmaya istekli olsam da, benim üzerimden kendilerinin reklamını yapmak isteyen insanlar tarafından yaratılan bu medya cümbüşünü beslemeyi reddediyorum" şeklinde konuştu.