SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Şansal Büyüka’dan Fenerbahçe’nin hocası Phillip Cocu hakkında flaş iddia: Aykut Kocaman ve Ersun Yanal’dan başka…

Fenerbahçe'de geleceği tartışma konusu olan Phillip Cocu hakkında flaş bir iddia ortaya atıldı. Şansal Büyüka, Fenerbahçe'de Phillip Cocu'nun bu hafta gönderileceğini belirtirken, Hollandalı çalıştırıcının yerine Aykut Kocaman ve Ersun Yanal dışında bir aday daha olduğunu söyledi.

Güncellenme: 09:35, 02/10/2018
Şansal Büyüka’dan Fenerbahçe’nin hocası Phillip Cocu hakkında flaş iddia: Aykut Kocaman ve Ersun Yanal’dan başka…

Spor Toto Süper Lig’in 7. haftasında Çaykur Rizespor’a 3-0 yenilerek hiç beklemediği bir sonuç alan Fenerbahçe’de teknik direktör Phillip Cocu’nun durumu tartışma konusu oldu. Fenerbahçe Başkanı Ali Koç’un Phillip Cocu hakkındaki kararı beklenirken, Şansan Büyüka’dan flaş bir iddia ortaya atıldı. Şansal Büyüka, beIN Sports’ta yayınlanan ‘beIN Final’ programında yaptığı açıklamada, Phillip Cocu’nun bu hafta gönderileceğini söyledi.

İLGİLİ HABER Canlı yayında şok protesto! Kanal reklama gitmek zorunda kaldı Canlı yayında şok protesto! Kanal reklama gitmek zorunda kaldı

Hollandalı çalıştırıcının yerine Aykut Kocaman ya da Ersun Yanal’ın düşünüldüğünü söyleyen Şansal Büyüka, iki ismin dışında bir adayın daha olduğunu belirtti. Şansan Büyüka, yaptığı yorumda “Benim duyduğum, Fenerbahçe hoca değişikliği için milli maç arasını beklemeyecek. Ancak Aykut Kocaman ve Ersun Yanal dışında bir aday daha var. Teyide muhtaç bilgi ama…” dedi. Şansal Büyüka, Ali Koç’un Fenerbahçe’ye başkan olduktan sonra Aykut Kocaman ile yaptığı görüşmeden etkilendiğini de iddia etti.

Şansal Büyüka, o görüşme ile ilgili “Ali Koç göreve geldiği zaman Comolli, Aykut Kocaman ve Ali Koç bir araya geldi. Burada Aykut Kocaman 2 veya 3 transferle takımı şampiyon yapacağını söyleyip bir analitik görüş ortaya koydu. Ali Koç ile Comolli de bundan etkilendi fakat bir tarafta da taraftarın isteği var” ifadelerini kullandı.

Yayınlanma Tarihi:08:59,