SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Gheorghe Hagi’den Fenerbahçe açıklaması

Romanya ekibi Viitorul Constanta'yı çalıştıran Gheorghe Hagi, kendisine yöneltilen Fenerbahçe sorusuna "Galatasaray'ın ezeli rakibi olmaz." cevabını verdi.

Güncellenme: 11:58, 02/10/2018
Gheorghe Hagi’den Fenerbahçe açıklaması

Romanya temsilcisi Viitorul Constanta’yı çalıştıran Gheorghe Hagi, bir basın mensubunun Fenerbahçe ile ilgili sorduğu soruyu yanıtladı.

Fenerbahçe’de Phillip Cocu’nun tartışıldığı ve kendisine bir teklif gelmesi halinde sarı-lacivertli takımın başına geçmek isteyip istemediğinin sorulması üzerine Hagi dikkat çeken bir açıklama yaptı.

Gheorghe Hagi, konuyla ilgili sorulan soruyu ”Akan kanımı değiştiremem. Gençlik döneminde belki bu tip değişiklikler olabilir ama Fenerbahçe’nin böyle bir ilgisi olursa sadece gönülden teşekkür edebilirim. Türkiye’ye dönmek isterim ama bu Galatasaray’ın ezeli rakibi olmaz. Türkiye’de başka bir büyük takımı çalıştıramam. O takımlara da her zaman saygı duyuyorum ama hayatım sadece para değil, ben kalbimle yaşıyorum, hareket ediyorum. Kalbimde de Galatasaray var” yanıtını verdi.

Hagi, Türkiye’nin ikinci vatanı olduğunu da söylerken ”Türkiye’de kendimi her zaman harika hissettim. Romanya’dan sonra ikinci vatanım” dedi.

İLGİLİ HABER Şansal Büyüka`dan Fenerbahçe`nin hocası Phillip Cocu hakkında flaş iddia: Aykut Kocaman ve Ersun Yanal`dan başka... Şansal Büyüka`dan Fenerbahçe`nin hocası Phillip Cocu hakkında flaş iddia: Aykut Kocaman ve Ersun Yanal`dan başka...