SÖZCÜ PLUS GİRİŞ
Tümer Metin: ‘Aykut Hoca hakkını helal etsin’

Tümer Metin: ‘Aykut Hoca hakkını helal etsin’

Lefter Küçükandonyadis sezonu 7. haftasında Fenerbahçe, Çaykur Rizespor'a 3-0 mağlup olurken Tümer Metin yayıncı kuruluşta mücadeleyi değerlendirdi.

Spor Toto Süper Lig’in 7. haftasında Fenerbahçe, Çaykur Rizespor’a 3-0 mağlup olurken Tümer Metin yayıncı kuruluşta mücadeleyi değerlendirdi.

“Aykut Hoca hakkını helal etsin”

“Çok sıkça eleştirdik Aykut Kocaman’ı. Aykut Hoca hakkını helal etsin, ben öyle söyleyeyim. Çünkü, eleştirdiğimiz anlarda erozyona uğramış Fenerbahçe kadrosunu olabilecek en iyi şekilde oynatıyormuş.”

“Yurt içi sınırlarında Fenerbahçe favori yazılır”

“Geçmişte çok önemli hocalarla çalışma imkanı yakaladım. Fenerbahçe’nin ismi çok büyük. Gönül verenler, müzesi kalabalık. Bu tip camialarda beklenti hep yüksek olur. Yurt içi sınırlarında Fenerbahçe favori yazılır. Maziye, müzene, şampiyonluklara bakarak favori olmak artıdır ama bugünkü kadro bize onu söylemiyor”

30 Eylül 2018 Ali Koç maç sonrası tribünlere gidip özür diledi! Spor Toto SÜper Lig'i 7. haftasında Çaykur Rizespor deplasmanında 3-0 mağlup olan Fenerbahçeli futbolcular maç sonrası tribünde yer alan sarı-lacivertli taraftarların protestosuna uğradı. Protestoların ardından Ali Koç tribündeki taraftarın yanına gitti ve 'Bütün reaksiyonlarınızda haklısınız.Size karşı mahcubum, ne deseniz haklısınız. Hani diyorsunuz ya; bu forma kutsaldır diye, evet kutsaldır ve bunlar bu formanın ağırlığının farkında değiller. Bunu öğreteceğiz onlara.' açıklamasını yaptı. İlgili Haberi Oku