SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Ali Koç maç sonrası tribünlere gidip özür diledi!

Spor Toto SÜper Lig'i 7. haftasında Çaykur Rizespor deplasmanında 3-0 mağlup olan Fenerbahçeli futbolcular maç sonrası tribünde yer alan sarı-lacivertli taraftarların protestosuna uğradı. Protestoların ardından Ali Koç tribündeki taraftarın yanına gitti ve 'Bütün reaksiyonlarınızda haklısınız.Size karşı mahcubum, ne deseniz haklısınız. Hani diyorsunuz ya; bu forma kutsaldır diye, evet kutsaldır ve bunlar bu formanın ağırlığının farkında değiller. Bunu öğreteceğiz onlara.' açıklamasını yaptı.

Güncellenme: 22:55, 30/09/2018

Lefter Küçükandonyadis sezonu 7. haftasında Rize’de Çaykur Rizespor’a 3-0 mağlup olan Fenerbahçe maç sonrası tribünlerin protestoları ile karşı karşıya kaldı.

Rize deplasmanında takımını yalnız bırakmayıp tribünde yerini alan Fenerbahçe taraftarı, 3-0 biten maçın ardından takımı tam kadro tribüne çağırdı ve yuhaladı.

Yaşanan bu olayın ardından Fenerbahçe takım kaptanları Volkan Demirel ve Mehmet Topal taraftarın yanına giderek taraftarı sakinleştirip özür diledi.

Fenerbahçe taraftarları maç sırasında da, “Formayı çıkarın, çıplak oynayın!” tezahüratı yaptı.

Maç sonrası Fenerbahçe Başkanı Ali Koç, tribünün içine kadar girerek kısa bir konuşma yaptı. Ali Koç, “Ne bağırsanız haklısınız. Mahcubuz size karşı. Düzelecek, öyle ya da böyle düzelecek. Size çektirdiğimiz eziyetten ötürü özür diliyorum.” ifadelerini kullandı.

Sözü sık sık taraftarlardan tarafından bölünen ve yeni hoca isteklerini dile getiren taraftarlara karşı Ali Koç, “Her reaksiyonda haklısınız. Hani diyorsunuz ya; bu forma kutsaldır diye, evet kutsaldır ve bunlar bu formanın ağırlığının farkında değiller. Bunu öğreteceğiz onlara.” dedi.

Son olarak Ali Koç, “Sabredin de diyemiyorum, mahcubum size.” dedi ve taraftarların yanından ayrıldı.

Öte yandan, sosyal medyadaki Fenerbahçeli taraftalar Phillip Cocu’nun istifasını istedi.

 

İLGİLİ HABER Sosyal medyaya damga vuran Ali Koç videosu... Sosyal medyaya damga vuran Ali Koç videosu...

Yayınlanma Tarihi:21:11,