SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Ünal Karaman’dan Olcay Şahan açıklaması! ‘Özür dileyecek’

Trabzonspor'da Olcay Şahan krizi yaşanıyor... Son antrenmanda mutsuz göründüğü için Kasımpaşa maçı kadrosuna alınmayan yıldız oyuncu hakkında konuşan teknik direktör Ünal Karaman, 'özür dileyecek' ifadelerini kullandı.

Güncellenme: 15:51, 29/09/2018
Ünal Karaman’dan Olcay Şahan açıklaması! ‘Özür dileyecek’

Trabzonspor’da Kasımpaşa karşılaşması öncesi son antrenmanda kriz yaşandı. Antrenmanda isteksiz ve mutsuz görünen Olcay Şahan, teknik direktör Ünal Karaman’la görüşme gerçekleştirdi ve antrenmanı yarıda bıraktı.

Teknik Direktör Ünal Karaman Olcay’ı Kasımpaşa maçının kadrosuna almadı. Karşılaşmadan önce yayıncı kuruluşa açıklamalarda bulunan Ünal Karaman, Olcay Şahan sorusu üzerine:

”Oldukça kalabalık bir kadroyuz. Bu kadroda oyuncularımızın fiziki durumunun yanından mental durumları da önemli… Dünkü çalışmada mental olarak biraz eksik olduğunu gördüm ve bugün kadroda yer vermedim. Biraz düşününce kendisi de bize hak verecektir. Hoca bir tercih yapmışsa ona saygı gösterip daha fazla çalışacaksınız. Sözleşmesinde ilk 11’de oynar diye bir madde de yok. Biz oyuncularımızla ağabey-kardeş, baba-oğul gibiyiz. Özür dileyecek yine bizimle birlikte olmaya devam edecek.” ifadelerini kullandı.

Yayınlanma Tarihi:12:40,