SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Mesut Bakkal köpeğini kaybetti! ‘Koynumda uyuttuğum, evlat gibiydi’

Kasımpaşa'yı deplasmanda yenerek önemli bir galibiyete imza atan Aytemiz Alanyaspor'da Teknik Direktör Mesut Bakkal, maç sonu duygusal bir açıklama yaptı. Mesut Bakkal, eşinin maçtan bir saat önce arayarak 15 yaşındaki köpeklerinin öldüğünü kendisine ağlayarak anlattığını söyledi.

Güncellenme: 19:46, 23/09/2018
Mesut Bakkal köpeğini kaybetti! ‘Koynumda uyuttuğum, evlat gibiydi’

Aytemiz Alanyaspor Teknik Direktörü Mesut Bakkal, Kasımpaşa maçındaki galibiyetten dolayı oyuncularını kutladığını belirtti

Bakkal “Özellikle ilk 3 hafta mağlubiyetlerden sonra içeride Göztepe maçından itibaren yaptığımız rotasyonla başlayan inanılmaz bir oyun disiplini devam ediyor. Bu da bize 9 puan olarak döndü. Onun için oyuncularımızı tebrik ediyorum. Kasımpaşa’nın çok iyi bir takım olduğunu, hücum gücünün fazla olduğunu biliyorduk. Rakibimiz ön tarafta çok iyiydi, geride eksik yakalanıyorlardı. Hafta boyunca buna çalıştık. Planlarınız tutunca inanılmaz keyif alıyorsunuz. 3 haftada 9 puanın bizi daha da ileriye itmesi gerekiyor. Oyuncularımın bunu hazmedip devam edeceklerine inanıyorum” dedi.

Galibiyeti getiren golleri atan Papiss Cisse’nin müthiş bir enerjisi olduğunun altını çizen Bakkal, “İlk geldiğinde sabah indi, Göztepe maçımız vardı. Sabah idman yaptık, inanılmaz temposu vardı. Lisansı yetişti, hiçbir şey yokmuş gibi oynadı. Takımdaki herkese ‘Cisse’nin enerjisini düşürmeyelim, bize lazım.’ dedim. Her şeyden önce iyi bir profesyonel, arkadaşlarına sarılıyor, böyle bir oyuncu bize lazımdı. 3-4 ay ara vermişti ama içindeki istek çok çabuk toparlanmasını sağlıyor.” şeklinde konuştu.

Bugün 15 yıldır sahibi olduğu köpeğinin öldüğünü kaydeden Mesut Bakkal, “Üzüntülüyüm, 15 yıllık bir köpeğim vardı. Terrier cinsiydi. Adı Efe’ydi. Koynumda uyuttuğum, evlat gibiydi. Biraz hastalığı vardı. Bugün öldü. Şimdi bile anlatırken duygulandım. Sokak köpeklerine de bakıyorum. 50 kadar köpeğim var. Bu galibiyet onun son armağanı gibi oldu.” ifadelerini kullandı.

Yayınlanma Tarihi:19:33,