SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Fenerbahçe’nin Twitter hesabı Zagreb maçı sonrası sessizliğe gömüldü

UEFA Avrupa Ligi D Grubu ilk maçında Dinamo Zagreb'e 4-1 yenilen Fenerbahçe'de büyük sessizlik yaşanıyor. Sarı lacivertlilerin resmi Twitter hesabı maçın bitişinden beri hiçbir paylaşım yapmadı. Yaklaşık 12 saatlik sessizlik basketbol maçlarının yayın akışının paylaşılmasıyla bozuldu

Güncellenme: 11:55, 21/09/2018
Fenerbahçe’nin Twitter hesabı Zagreb maçı sonrası sessizliğe gömüldü

UEFA Avrupa Ligi gruplarındaki ilk maçında Dinamo Zagreb’e konuk olan Fenerbahçe, deplasmandan 4-1’lik yenilgiyle ayrılırken maç sonunda büyük hayal kırıklığı vardı.

Futbolcular ve teknik direktör Phillip Cocu’nun mutsuzluğu yüzlerine yansırken sarı lacivertlilerin resmi Twitter hesabından yaklaşık 12 saat boyunca paylaşım yapılmadı.

En son karşılaşmanın sona erdiği bilgisini veren resmi hesap, normalde maç sonlarında teknik direktör Phillip Cocu ve futbolcuların maç sonu açıklamalarını paylaşırdı.

İLGİLİ HABER Fenerbahçeli taraftarları isyan ettiren görüntüler! Fenerbahçeli taraftarları isyan ettiren görüntüler!

Ancak taraftarın tepkisi nedeniyle sessizliğe gömülen hesaptan her sabah atılan “Günaydın” tweet’i de atılmadı.

Bir ara FB TV’nin paylaştığı günün programı tweet’i RT’lendi ancak kısa süre sonra o da kaldırıldı. Ardından alıntı yapılarak tekrar paylaşıldı.

Fenerbahçe’nin ligdeki Kayserispor yenilgisinin ardından da resmi hesap uzun süre sessiz kalmıştı.

İLGİLİ HABER Hırvat basınında Dinamo Zagreb-Fenerbahçe maçı manşetleri Hırvat basınında Dinamo Zagreb-Fenerbahçe maçı manşetleri

Yayınlanma Tarihi:11:52,