SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Fenerbahçeli taraftarları isyan ettiren görüntüler!

UEFA Avrupa Ligi gruplarındaki ilk maçında Dinamo Zagreb'e 4-1 yenilen Fenerbahçe'de büyük hüzün hakimken taraftarların futbolculara olan tepkisi ise dinmiyor. Hırvatistan deplasmanında sergilenen kötü performansın faturası savunma oyuncularıne kesilirken yapılan bariz hatalar ise sosyal medyada gündeme oturdu.

UEFA Avrupa Ligi gruplarındaki ilk maçında Dinamo Zagreb'e 4-1 yenilen Fenerbahçe'de büyük hüzün hakimken taraftarların futbolculara olan tepkisi ise dinmiyor.
Hırvatistan deplasmanında sergilenen kötü performansın faturası savunma oyuncularıne kesilirken yapılan bariz hatalar ise sosyal medyada gündeme oturdu.
Fenerbahçe'nin savunmadaki düzensizliği ve yapılan basit hatalar sonucunda farklı bir yenilgi alınması sarı lacivertli taraftarları adeta çileden çıkardı.
Yenilen 4 gole rağmen bir o kadarını da kaçıran Dinamo Zagreb karşısında Fenerbahçeli oyuncuların mücadele konusunda eksik kalması taraftarların en çok şikayet ettiği konulardan biri oldu.
Sosyal medyada paylaşılan bazı kareler ise taraftarın tepkisini gözler önüne serdi. İşte Dinamo Zagreb maçından sonra Fenerbahçeli taraftarların en çok paylaştığı o kareler...
Fenerbahçe'nin yediği ilk golde savunma dizilişi...
Fenerbahçe'nin yediği üçüncü golden önce İsmail Köybaşı ters kanattaki adamı tutmayı bırakıp Mehmet Topal ile çarpıştıktan sonra topu kaybetti
Pozisyonun devamında kaleci Harun Tekin'e de çarpan İsmail Köybaşı, boş kaleye topu yollayan İzet Hajrovic'e engel olamadı
Fenerbahçe kalesinde yaşanan bir pozisyon sırasında oyuncuların dizilişi
Maç oynanırken Alper Potuk'un rakibiyle olan diyaloğu kameralara böyle yansıdı.