SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Türk Telekom Stadı çevresinde yollar kapatılacak!

UEFA Şampiyonlar Ligi'nde Galatasaray ile Lokomotiv Moskova arasında bu akşam oynanacak maç nedeniyle bazı yollarda trafik akışı sağlanamayacak.

Güncellenme: 14:55, 18/09/2018
Türk Telekom Stadı çevresinde yollar kapatılacak!

İstanbul Trafik Denetleme Şube Müdürlüğü’nden yapılan açıklamaya göre, bu akşam 22.00’da Ali Sami Yen Spor Kompleksi Türk Telekom Stadyumu’ndaki Galatasaray ile Lokomotiv Moskova müsabakası sebebiyle alınan emniyet tedbirleri kapsamında bazı yollar trafiğe kapatılacak.

Bu kapsamda, saat 17.00’dan itibaren güney yan yolda bulunan İSPARK otopark alanı dolana kadar, TEM kuzey yan yoldan güney yan yola dönüş varyantı araç trafiğine açık olacak. Otopark dolduktan sonra dönüş varyantı araç trafiğine kapatılacak ve alternatif olarak sürücüler, TEM kuzey yan yol Okmeydanı dönüşleri-TEM güney yan yol bağlantı yolunu kullanacak.

Maç başladığında TEM kuzey yan yolu araç trafiğine kapatılacak, TEM kuzeye doğrudan ve TEM kuzeyden güney varyantına akım verilecek. TEM kuzey yan yol araç trafiği kesildiği zaman TEM kuzeyden güneye bağlantı varyantı araç trafiğine açılacak.

İLGİLİ HABER Galatasaray Lokomotiv Moskova maçının iddaa oranları bir kez daha değişti Galatasaray Lokomotiv Moskova maçının iddaa oranları bir kez daha değişti

Yayınlanma Tarihi:14:51,