SÖZCÜ PLUS GİRİŞ
Lucescu: Trabzon’a 4-0 yenildikleri maça baksaydım almazdım

Lucescu: Trabzon’a 4-0 yenildikleri maça baksaydım almazdım

A Milli Takımımızın Teknik Direktörü Mircea Lucescu, İsveç'i 3-2 mağlup ettiğimiz karşılaşmanın ardından kısa bir açıklamada bulundu.

İsveç’i 3-2 yendiğimiz maçtan sonra açıklamalarda bulunan Mircea Lucescu, Rusya karşılaşmasının devamı niteliğinde bir maç oynadıklarını ifade etti. 

Sonuçtan memnun olduğunu söyleyen Lucescu, “Sonuçtan çok memnunum ama bu ekip sonunda arkadaşlıklarını, dostluklarını, birlikte oynamayı sahaya yansıttı. Rusya maçı, Tunus maçı, İran maçı, bu maçların hepsinde iyi oynadık aslında” dedi. 

Bu zaferin devamının gelmesi gerektiğini ifade eden Rumen teknik adam, “Zafer önemli, biz maçı kazanmaya gidiyoruz ama oyun açısından Rusya’dan daha iyiyiz. Oyuncularımızın yaşını topladığımızda, İsveç’ten de 40 yaş daha küçüğüz. Bu bizim ekibimizin, geleceğin takımı olduğunu gösteriyor.” ifadelerini kullandı.

Lucescu, Emre Akbaba’yı sonradan oyuna alması ile ilgili gelen soru üzerine;

”Ne zaman oynamaları gerektiğini kimse benden iyi bilemez. Diğerleri gibi düşünseydim, Trabzon’a 4-0 yenildikleri maça bakıp, hiç almazdım. Bunu konuşmaya gerek yok” diye konuştu.

11 Eylül 2018 İsveç Türkiye maçına damga vuran an! Millilerimizin İsveç'i deplasmanda 2-0'da geri dönerek 3-2 mağlup ettiği maçta yaşanan bir pozisyon sosyal medyada gecenin konusu oldu. İlgili Haberi Oku

11 Eylül 2018 Emre Akbaba çılgınlığı! `Zalımın oğlu` UEFA Uluslar Ligi B Ligi Grup 2'de Ay-Yıldızlılar İsveç'i Emre Akbaba'nın son dakikalarda attığı gollerle 3-2 mağlup etti. Yıldız oyuncunun eşinin yaptığı paylaşım sosyal medyaya damga vurdu. İlgili Haberi Oku