SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Sergio Ramos’tan itiraf: Çocuklarım ölüm tehditleri aldı

Real Madrid'in dünyaca ünlü savunma oyuncusu Sergio Ramos, geçtiğimiz sezon Şampiyonlar Ligi finalinde Liverpool'dan Mohamed Salah'ı sakatladığı için çocuklarının ölüm tehdidi aldıklarını söyledi.

Güncellenme: 09:34, 10/09/2018
Sergio Ramos’tan itiraf: Çocuklarım ölüm tehditleri aldı

SKOR DIŞ HABER İspanya Milli Takımı ve Real Madrid’in kaptanı Sergio Ramos, Şampiyonlar Ligi finalinde Liverpoool ile oynanan maçta yaptığı müdahale nedeniyle Mohamed Salah’ın sakatlanmasına neden olmuştu. Uzun süre konuşulan bu pozisyon sonrası Sergio Ramos’un çocuklarının tehdit mesajları aldığı öğrenildi.

İLGİLİ HABER Moto2 yarışında inanılmaz olay! Rakibini neredeyse öldürüyordu Moto2 yarışında inanılmaz olay! Rakibini neredeyse öldürüyordu

UEFA Uluslar Ligi’nde İspanya’nın İngiltere ile deplasmanda oynadığı maçta ıslıklanması ile ilgili konuşan Sergio Ramos “Başka bir karşılanma beklemiyordum zaten… Herkes finaldeki o hareketi hatırlıyor. Ancak kimse benim ailemin ve çocuklarımın aldığı ölüm tehditlerinden haberdar değil” dedi. Bu konuda daha önce savunmasını yaptığını da belirten Sergio Ramos, bundan sonra konu ile ilgili daha fazla açıklama yapmayacağını söyledi.

Yayınlanma Tarihi:09:33,