SÖZCÜ PLUS GİRİŞ
Fenerbahçe’nin eski yöneticisi Hakan Bilal Kutlualp’ın aracı gelin arabası oldu

Fenerbahçe’nin eski yöneticisi Hakan Bilal Kutlualp’ın aracı gelin arabası oldu

Fenerbahçe'nin eski yöneticilerinden Hakan Bilal Kutlualp, evlenmek üzere olan bir taraftarın ricasını kırmadı. Hakan Bilal Kutlualp, kendisine sosyal medyadan ulaşan taraftara arabasını ödünç verdi.

Fenerbahçe’nin eski yöneticisi Hakan Bilal Kutlualp, Fenerbahçe taraftarı olduğu anlaşılan damat adayının ricasını kırmadı. Bornova’da Hakan Bilal Kutlualp’in arabasını gören taraftar, Fenerbahçe’nin eski yöneticisini sosyal medyadan buldu. Hakan Bilal Kutlualp’ten aracını gelin arabası olarak kullanmak için izin isteyen taraftar, amacına ulaştı. Hakan Bilal Kutlualp, aracını taraftara verirken, daha sonra Twitter hesabından gelin ve damada mutluluklar diledi.

08 Eylül 2018 Adil Rami`nin evlilik teklifine Pamela Anderson`dan şok tepki! Fransaız futbolcu Adil Rami ile ABD'li model Pamela Anderson arasındaki ilişki hiç beklenmedik bir şekilde sona erdi. Pamela Anderson'a evlenme teklif eden Adi Rami, terk edildi. İlgili Haberi Oku

İşte Hakan Bilal Kutlualp’in aracının gelin arabası olarak kullanılmasını sağlayan o diyalog:

Hakan Bilal Kutlualp, daha sonra resmi Twitter hesabından çifte mutluluklar diledi.

Alex de Souza’nın Fenerbahçe’ye transferinde başrolde yer alan Hakan Bilal Kutlualp’in bu jesti sosyal medyada taraftarlardan alkış aldı.

08 Eylül 2018 Fenerbahçe`nin futbol akademisi projesinde şok gerçek İlgili Haberi Oku