SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

İngiltere’de Karius şaşkınlığı

Beşiktaş'ın Liverpool'dan satın alma opsiyonu ile birlikte kiraladığı Alman kalecinin kritik Bursaspor deplasmanındaki performansını masaya yatıran İngiliz gazeteleri, Karius’un ilk maçında hayal kırıklığı yarattığını yazdı.

Güncellenme: 12:28, 04/09/2018
İngiltere’de Karius şaşkınlığı

Beşiktaş'ın satın alma opsiyonuyla birlikte Liverpool'dan 2 yıllığına kiraladığı Loris Karius, siyah-beyazlı formayla ilk maçına Bursaspor deplasmanında çıkarken büyük bir şanssızlık yaşadı.

Takımının Diafra Sakho'dan 85. dakikada yediği golde boşa çıkarak savunmasıyla birlikte gole sebebiyet veren Alman kaleci, İngiltere'de de herkesi şaşırttı.

İngiliz medyasında Karius'un hatası ve yediği gol ön plana çıkarıldı. Daily Mail Gazetesi, ‘Hayal kırıklığı' yorumunu yaparken, Daily Mirror ile Liverpool Echo gazeteleri de Karius'un Beşiktaş kariyerine şanssızlıkla başladığını duyurdu.

Almanya'da da BİLD Gazetesi, 25 yaşındaki file bekçisinin ilk lig maçıyla alakalı detaylı bir haber paylaştı. Karius'un karşılaşmadaki kurtarışları ve goldeki hatası detaylı olarak ele alındı.

İLGİLİ HABER Beşiktaş`tan sakatlık açıklaması! `Gökhan Gönül ve Caner Erkin...` Beşiktaş`tan sakatlık açıklaması! `Gökhan Gönül ve Caner Erkin...`

Yayınlanma Tarihi:09:27,