SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Trabzonspor Başkanı Ahmet Ağaoğlu’ndan Beşiktaş’a Burak Yılmaz tepkisi!

Trabzonspor Başkanı Ahmet Ağaoğlu, Burak Yılmaz transferindeki tutumu nedeniyle Beşiktaş yönetimini sert bir dille eleştirdi. Ahmet Ağaoğlu, Beşiktaş'ın Burak Yılmaz için saçma sapan bir teklif yaptığını söyledi.

Güncellenme: 00:04, 01/09/2018
Trabzonspor Başkanı Ahmet Ağaoğlu’ndan Beşiktaş’a Burak Yılmaz tepkisi!

Beşiktaş hücum hattına transfer etmeyi düşündüğü Burak Yılmaz transferi ile ilgili Trabzonspor cephesinden sert eleştiri geldi. 61 Saat’e konuşan Trabzonspor Başkanı Ahmet Ağaoğlu, Beşiktaş yönetiminin Burak Yılmaz konusundaki tavrının ciddiyetsiz olduğunu söyledi.

İLGİLİ HABER Burak Yılmaz`dan Beşiktaş`a teşekkür Burak Yılmaz`dan Beşiktaş`a teşekkür

Burak Yılmaz ile ilgili Beşiktaş’tan ciddi bir teklif almadıklarını belirten Ahmet Ağaoğlu, şunları söyledi:

“Bir şeyler yapmışlar. Beşiktaşlı yöneticiler Burak Yılmaz ile konuşmuşlar. Beşiktaşlı yönetici arkadaşlar kendi kafalarına göre saçma sapan teklifler yapmışlar. Daha bu teklifler bana gelmeden yönetici arkadaşlar uzaklaştırdı. Ciddiye alınacak teklif yapmadılar. Arkadaşlarım da “Kusura bakmayın ama bu teklif sözlü başkana ulaştıramayız. Bugün çıkar sana 5 milyon Euro der yarın der 0,5 hiç ciddiye alamam. Telefonla olmaz bu işler varsa teklifin yazılı yaparsın bende onun üzerine yürürüm, bunu hep söyledim adım gibi biliyordum böyle olacağını. 3. ligde iki takım arasında 3. sınıf bir oyuncunun transferini yapmıyoruz. Süper Lig’in tepesinde bulunan 4 takım arasındaki iki takım arasında böyle şeyler anlamsız.”