SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Trabzonspor taraftarı Galatasaray maçına ücretsiz gidecek

Trabzonspor taraftarı Galatasaray maçına ücretsiz taşınacak. Trabzon Büyükşehir Belediyesi, bordo-mavili taraftarları Galatasaray maçına ücretsiz olarak götürecek.

Güncellenme: 17:51, 31/08/2018
Trabzonspor taraftarı Galatasaray maçına ücretsiz gidecek

Trabzonsporlu taraftarlar, Spor Toto Süper Lig’in 4. haftasında yarın oynanacak Trabzonspor-Galatasaray karşılaşmasına ücretsiz taşınacak. Bordo-mavili kulübün internet sitesinde yer alan açıklamada, Trabzon Büyükşehir Belediyesinin Galatasaray maçına gidecek taraftarlar için şehir merkezindeki iki noktadan Şenol Güneş Spor Kompleksi Medical Park Stadyumu’na ücretsiz otobüs seferleri düzenleyeceği belirtildi.

Trabzon Büyükşehir Belediyesi tarafından yapılan planlamaya göre, Trabzon Barosu önünden saat 18.00’den itibaren her 20 dakikada bir otobüs kaldırılacağı vurgulanan açıklamada, şunlar kaydedildi:

“Ayrıca Pazarkapı’da bulunan otobüs peronlarından da yine saat 18.00’den itibaren ring seferleri yapılacak. Pazarkapı’dan kalkacak otobüsler sahilden doğruca stadyuma, Trabzon Barosu önünden kalkacak olan otobüsler ise Sahil, Postane, Valilik, Hüseyin Avni Aker Stadyumu, Fatih, Tanjant Yolu istikametinden Akyazı’ya ulaşacak.”