SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Sergio Ramos, Mohamed Salah’ın omzuna dokundu hareket Şampiyonlar Ligi kura gecesine damga vurdu

UEFA geçen sezonun en iyilerini ödüllendirirken Yılın Savunmacısı ödülüne layık görülen Sergio Ramos, ödülünü aldıktan sonra yerine otururken; geçen sezon finalde Ramos'un müdahalesiyle sakatlanıp oyundan çıkmak zorunda kalan yıldız golcü Mohamed Salah'ın sakatlandığı omzuna dokundu.

Güncellenme: 12:54, 31/08/2018

SÖZCÜ SKOR / DIŞ HABERLER UEFA Şampiyonlar Ligi’nde grup kuralarının çekildiği ve geçen sezonun en iyilerinin ödüllerine kavuştuğu geceye kuralar ve kazananlar kadar Sergio Ramos ve Mohamed Salah arasında yaşanan bir an damga vurdu.

“Yılın Savunmacısı” seçilen Real Madrid’in kaptanı Sergio Ramos, ödülü aldıktan sonra yerine otururken geçen sezon finalde kendisinin müdahalesiyle sakatlanan Salah’ın omzuna dokundu.

Dikkat çeken detay ise Ramos’un dokunduğu omzun, Salah’ın sakatlık yaşadığı omuz olmasıydı. Sosyal medyada futbolseverler Ramos’un bu hareketini bir gönderme olarak görürken Salah’ın, Ramos’un yüzüne bile bakmaması da konuşulan bir başka detay oldu. İLGİLİ HABER Sergio Ramos Mohamed Salah`ı rahat bırakmıyor Sergio Ramos Mohamed Salah`ı rahat bırakmıyor

İLGİLİ HABER Luka Modric, Avrupa`da yılın futbolcusu seçildi Luka Modric, Avrupa`da yılın futbolcusu seçildi

Yayınlanma Tarihi:10:14,