SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Sergio Ramos, Mohamed Salah’ın omzuna dokundu hareket Şampiyonlar Ligi kura gecesine damga vurdu

UEFA geçen sezonun en iyilerini ödüllendirirken Yılın Savunmacısı ödülüne layık görülen Sergio Ramos, ödülünü aldıktan sonra yerine otururken; geçen sezon finalde Ramos'un müdahalesiyle sakatlanıp oyundan çıkmak zorunda kalan yıldız golcü Mohamed Salah'ın sakatlandığı omzuna dokundu.

SÖZCÜ SKOR / DIŞ HABERLER UEFA Şampiyonlar Ligi’nde grup kuralarının çekildiği ve geçen sezonun en iyilerinin ödüllerine kavuştuğu geceye kuralar ve kazananlar kadar Sergio Ramos ve Mohamed Salah arasında yaşanan bir an damga vurdu.

“Yılın Savunmacısı” seçilen Real Madrid’in kaptanı Sergio Ramos, ödülü aldıktan sonra yerine otururken geçen sezon finalde kendisinin müdahalesiyle sakatlanan Salah’ın omzuna dokundu.

Dikkat çeken detay ise Ramos’un dokunduğu omzun, Salah’ın sakatlık yaşadığı omuz olmasıydı. Sosyal medyada futbolseverler Ramos’un bu hareketini bir gönderme olarak görürken Salah’ın, Ramos’un yüzüne bile bakmaması da konuşulan bir başka detay oldu. 22 Haziran 2018 Sergio Ramos Mohamed Salah`ı rahat bırakmıyor Şampiyonlar Ligi finalinde Liverpool'un yıldızı Mısırlı Mohamed Salah'ın sakatlığı pozisyonun başrolü olan Sergio Ramos, yine çok konuşulacak bir harekete imza attı. İlgili Haberi Oku

30 Ağustos 2018 Luka Modric, Avrupa`da yılın futbolcusu seçildi İlgili Haberi Oku