SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim’den Şampiyonlar Ligi kurası yorumu

Şampiyonlar Ligi'nde Lokomotif Moskova, Porto ve Schalke ile D Grubu'nda yer alan Galatasaray'da teknik direktör Fatih Terim, kurayı yorumladı.

Güncellenme: 17:46, 31/08/2018
Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim’den Şampiyonlar Ligi kurası yorumu

Galatasaray’ın UEFA Şampiyonlar Ligi’nde D Grubu’nda Lokomotiv Moskova, Porto ve Schalke 04 takımları ile eşleşmesinin ardından sarı-kırmızılı kulübün resmi Twitter hesabından bir video yayınlanarak Teknik Direktör Fatih Terim’in açıklamalarına yer verildi.

İLGİLİ HABER UEFA Avrupa Ligi`nde kuralar çekildi, Türkiye`nin eline tarihi fırsat geçti! UEFA Avrupa Ligi`nde kuralar çekildi, Türkiye`nin eline tarihi fırsat geçti!

Fatih Terim, Şampiyonlar Ligi’ndeki rakiplerini değerlendirerek, “Grubumuz Galatasaray’a, camiamıza ve Türk futboluna hayırlı olsun. Şampiyonlar Ligi’nde her takım bizim için çok ciddi. Takımların arasında tabii güç farkları var. Bizim gruba baktığınızda daha dengeli bir dağılım olmuş olduğu görülüyor. Schalke hepimizin bildiği, Porto daha önce karşılaştığımız, Lokomotiv Moskova ise uzun süre karşılaşmadığımız ama Şampiyonlar Ligi’nde grupta karşılaşacağımız bir rakip. Dikkat edilmesi gereken bir üçlü var. Onlar da gruptan çıkmak için bizim düşündüğümüz şeyleri düşünüyor. Allah’ın izniyle her şeyi zorlayıp bu gruptan çıkıp ikinci, üçüncü turlara gideriz inşallah” dedi.