SÖZCÜ PLUS GİRİŞ
Harun Tekin’den veda mesajı

Harun Tekin’den veda mesajı

Fenerbahçe'nin kadrosuna kattığı milli kaleci Harun Tekin, Bursaspor'a veda mesajı yayınladı.

Bursaspor’dan Fenerbahçe’ye transfer olan kaleci Harun Tekin, sosyal medya hesabı üzerinden yeşil beyazlı camiaya veda etti.

30 Ağustos 2018 Bursaspor`un imza töreninde skandal! Konuşma yapmadan terk etti Bursaspor'un yeni transferleri Iasmin Latovlevici, Santiago Vergini, Henri Saivet, Tunay Torun ve Chedjeu için stadyumda düzenlenen törene Başkan Ali Ay'a yapılan tepkiler damga vurdu. Taraftarların Başkan Ali Ay'a tepki göstermesi üzerine tören yapılamadı. Basına sadece futbolcularla fotoğraf veren Başkan Ay, daha sonra stattan ayrıldı. İlgili Haberi Oku

Milli eldivenin paylaşımında şu ifadeler yer aldı:

“Değerli Bursasporlular ve basın mensupları, futbol yaşantımda yeni bir dönem başlıyor. Hayatımda atacağım bu yeni adım nedeniyle taşıdığım heyecanın yanı sıra birçok duyguyu da beraber yaşıyorum. 20´li yaşlarımın başında kapısından girdiğim Bursaspor´un formasını hep onur ve gururla taşıdım. Ne şanslıyım ki bu güzel kulüpte kaptanlık yapmak ve Milli Takım´a kadar yükselmek nasip oldu. Tüm bu anıları kalbimin bir köşesinde sonuna kadar taşıyacağım. Artık benim için veda vakti. Burada futbol oynadığım süre boyunca birlikte çalıştığım başkanlarımıza, yönetim kurulu üyelerimize, tüm profesyonellerimize, her derdimize koşturan kulüp çalışanlarımıza, futbolcu arkadaşlarıma ve bana gösterdikleri sevgi ile destekten dolayı Bursaspor taraftarına çok teşekkür ederim. Bana çok şey kattınız. Hakkınızı helal edin!… Sevgi ve saygılarımla.”