SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Beşiktaş Partizan maçında Vodafone Park’ta bu sezon bir ilk

Beşiktaş, UEFA Avrupa Ligi play-turu rövanş maçında Partizan'ı Vodafone Parka'ta konuk etti. Beşiktaş taraftarları bu sezon Vodafone Park tribünlerini ilk kez tamamen doldurdu.

Güncellenme: 21:31, 30/08/2018
Beşiktaş Partizan maçında Vodafone Park’ta bu sezon bir ilk

Beşiktaş, UEFA Avrupa Ligi play-off turu rövanşında Vodafone Park’ta Sırbistan’ın Partizan takımını ağırladı. Beşiktaşlı taraftarlar bu sezon ilk kez Vodafone Park’ta oynanan bir karşılaşmada tribünleri tamamen doldurdu. İki kulüp arasında yapılan anlaşma gereği İstanbul’da oynanan karşılaşmaya Sırp taraftarlar alınmadı. Rakip takım için ayrılan tribünlerin de Beşiktaşlı taraftarlara açılmasıyla siyah-beyazlı futbolseverler, stadı doldurarak, takımlarını destekledi.

İLGİLİ HABER Beşiktaş`ın yıldızı Partizan maçı kadrosuna alınmadı Beşiktaş`ın yıldızı Partizan maçı kadrosuna alınmadı

Maç öncesi yemek

Beşiktaş Kulübü Başkanı Fikret Orman, UEFA ve Partizan yetkililerine maç öncesi yemek verdi. Vodafone Park’ta düzenlenen yemeğe siyah-beyazlı yöneticiler Ahmet Ürkmezgil, Cihat Kumuşoğlu, Hüseyin Mican, genel koordinatör Levent Çifter, UEFA Delegesi Kris Bellon ve Stephen John Thomas, Partizan Kulübü İkinci Başkanı Vladimir Vuletic ile Partizan Kulübü Genel Sekreteri Milorad Nikolic katıldı.

Yemeğin sonunda Ahmet Ürkmezgil, UEFA Delegesi Kris Bellon ile Partizan Kulübü İkinci Başkanı Vladimir Vuletic'e günün anısına plaket hediye etti.